KamionEB

Két helyszínen is jelen van Kiss Norbi Európa-bajnok versenykamionja

Ausztriában, Spielbergben az FIA Kamion Európa-bajnokság idei második versenye zajlik, melynek Kiss Norbert az élről vág neki, előnye a tabella élén jelenleg 14 pont.

Ne maradj le semmiről - Itt a hétvégi menetrend

F1 ugyan nincs ezen a hétvégén, de a világ nagy versenysorozatai pályára lépnek Indianapolisban, Le Mans-ban és a Nordschleifén. Kell ennél több? Ha igen, akkor kövessétek a Kamion-Eb-t is!

25 év után újra a Hungaroringen dübörögnek a kamionok

A Shell lett a Hungaroringen szeptemberben megrendezendő FIA European Truck Racing Championship kamionos Európa-bajnokság, valamint a Hungary Truck Fest névadó szponzora.

Kiss Norbert: Győzelmek után egy negyedik

Kiss Norbert a 8. helyről indulva rögtön a rajt után feljött a 4. pozícióba, ám aztán hiába haladt szinte végig együtt az élmezőny, többet már nem sikerült előznie az Eb-címvédő magyarnak.

Kiss Norbert fölényes rajt-cél győzelmet aratott

Egy pillanatig sem volt kérdés, hogy a pole-pozícióból rajtoló címvédő Kiss Norbert szerzi meg a győzelmet Valenciában, a Kamion Európa-bajnokság idei harmadik versenyén.

Mire figyeljünk a hétvégén?

Bár az F1 átmenetileg szünetel, az előttünk álló hétvégén is hihetetlen motorsportdömpingre van kilátás. WRC, WSR, Kamion Eb, Ralikrossz vb, SEAT Leon Európa-kupa, IndyCar, ADAC német F4, rali ob, tereprali ob, gokart ob és autós gyorsasági ob minden mennyiségben!

Kamion Eb - Kiss Norbi címvédésre készül

Április 24-26 között kerül megrendezésre az FIA Kamion Európa-bajnokság 2015-ös szezonjának első versenyhétvégéje, méghozzá egy mindenki számára új és ismeretlen pályán, Valenciában.