KamionEB

Ne maradj le semmiről a hétvégén!

Motegiben indítja távol-keleti túráját a MotoGP, de lesz ezen felül magyar érdekeltségeket felvonultatva Kamion-Eb, TCR Europe, ETCR és Superbike, valamint DTM és Extreme-E is – itt a menetrend.

Kiss Norbert újabb győzelme Belgiumban

A belgiumi Zolderben folytatódott a kamion Európa-bajnokság. A Révész Racing magyar pilótája, a HUMDA Magyar Autó-Motorsport és Zöld Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt. közreműködésével versenyző Kiss Norbert a szombati naphoz hasonlóan vasárnap is dominált az edzésen, 1:56:874-es idővel a leggyorsabb volt az időmérőn, 0.6 másodpercet vert a második Jochen Hahnra, és 0.8-at a harmadik Adam Lackora. Mindez azt jelentette, hogy az idei szezonban 11. alkalommal szerezte meg az első rajthelyet.

Kiss Norbi: Újabb első rajtkocka és két dobogó Zolderben

A belgiumi Zolderben folytatódott a kamion Európa-bajnokság, ahol a szombati versenynapon egy pole-t és két pódiumot gyűjtött be a negyedik címe felé robogó magyar versenyző.

Kiss Norbert: Négy versenyből három győzelem Szlovákiában

A Slovakia Ringen vasárnap újabb két versenyt rendeztek a kamion EB sorozat harmadik helyszínén. A Révész Racing magyar pilótája, Kiss Norbert a szombati győzelem és második hely után vasárnap is dominált.

Kiss Norbert tovább szárnyal: győzelem és második hely

A Slovakia Ringen folytatódik a Kamion-Európa-bajnoki sorozat a harmadik versenyhétvégével, amelynek szombati napja ismét a címvédő magyar versenyzőről szólt.

Kiss Norbert: Újabb győzelem Misanóban!

Az első napon aratott győzelem és egy harmadik hely után a hétvége további részében is remekelt Kiss Norbert, aki újfent a dobogó tetején ünnepelhetett Misanóban.

Kiss Norbert győzelemmel kezdte az idényt

Megkezdődött a kamion-Eb 2022-es idénye. Az olaszországi Misano a helyszín az első hétvégén, és a Révész Racing pilótája, Kiss Norbert címvédőként indul az idei szezonban.

Le Mans a következő helyszín a Révész Racing számára

Legendás hely, legendás versenyek, legendás pálya: az autóversenyzés egyik legkülönlegesebb versenyhelyszínén, Le Mans-ban folytatódik a hétvégén a Kamion-Európa-bajnokság.

Vasárnap újabb győzelmet szerzett Kiss Norbi

A mosti versenyhétvége második napján újabb két versenyt rendeztek a Kamion-Európa-bajnokság csehországi állomásán, ahol a bajnokságban is vezető magyar újra nyerni tudott, és még egy ötödik helyet is szerzett.

Nulla ponttal kezdte a Kamion-Eb idényét Kiss Norbi

Egy nagyszerűen sikerült időmérő edzés után nullázott Kiss Norbi az ETRC hungaroringi fordulójának első napján. A szezonnyitóját egy műszaki hiba és egy piros zászlós megszakítás nehezítette.

Magyar csapat, magyar pilóta: rajtol a kamion-Eb!

A hétvégén a Hungaroringen rajtol a kamion EB sorozat, melyen a Révész Racing csapat is indul. A versenygépet a kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert vezeti. A csapatot új kiemelt támogató is segíti.

Kiss Norbi: Újabb pole és dobogó Csehországban

A Révész TRT és Kiss Norbert szempontjából jól sikerült szombati nap után vasárnap újabb két futam következett Kamion-Eb csehországi Mostban rendezett versenyhétvégéjén.