IseumRali

Hibjánéknak fekszik a Citroen

Első és hátsókerekes autóval is versenyzett már a Hibján József – Szurovcsák István kettős. Viszont a Szombathely Rallyn egy számukra teljesen újdonságnak számító versenyautóba ültek. Egy Citroen C2R2-be, melyet a Bakó Rally Team biztosított számukra.

Csigoly: Denevér pózban tettük fel egymásnak a kérdést

A RallyFeeling.hu Csigollyal beszélgetett a ceredi és a szombathelyi versenyről, illetve megtudtuk, hogy hogyan sikerült tetőre rakni az ENH-t!

“Élveztem a verseny minden méterét”

Az ISEUM Rallye Rally2 mezőnyének A6 kategória győztese a Jánosa Ákos – Brunekker Árpád kettős. A verseny után a pilótát fagattuk a siker kulcsáról, és fény derül az “Ákos” kanyar történetéről is.

Lángi Attila: Ralikrosszban se sikerülne megjegyezni a pályákat

A RallyFeeling,hu Lángi Attilát kérdezte élményeiről és a várható folytatásról a Szombathely környékén rendezett, murvás Iseum Rali után.

Jánosa-Brunekker: Kicsi a bors, de erős

A tavalyi Szombathely Rallyt mindenképpen felülmúlta a Jánosa Ákos – Brunekker Árpád kettős, ugyanis most a kategória első helyen végeztek. Az autóval elégedettek voltak, a szakaszok nagyon tetszettek nekik, és hát elérték, amiért mentek.

Bakó Laci: Küzdelmes hétvége volt

A Szombathely Rallyn jóból és rosszból is kijutott a Bakó Rally Team számára. A három Citroen közül kettő tökéletesen szuperált, de az egyik sajnos megmakacsolta magát. Mindent egybevéve még így is elmondhatjuk a csapatról, hogy nagyon jól szerepeltek a fiúk a méregzsákokkal, mert számos kupával tértek haza, de ezért nem csak nekik kellett megdolgozni, hanem a szervizeseknek is. Bakó Laci csapatvezető pedig el is mondja nekünk a véleményét a hétvégéről.

North Racing: A technika ördöge nyert

A North Racing színeiben induló párosok legtöbbjével a technika ördöge babrált ki. Hiába voltak az idei első murva versenyen jók a gyorsasági szakaszok, ha valami oknál fogva sajnos legtöbben nem tudták befejezni a 2015. május 14-17-ig tartó Szombathely Rallyt.

Sajtós-Diósi: Csepregi mumus, második hely

Országos Rallye 2-es Bajnokság P13-as kategóriájának második helyezésével tért haza a Sajtós Dénes, Diósi János duó a 2015-ös Iseum Rallyról. A srácoknak meg lett volna az esélyük, hogy murván is folytassák a győzelmi szériát, ám két kicsúszás is hátráltatta őket ebben.

MR Racing: A csapat 100%-os volt Szombathelyen!

Az MR Racing SE mind a négy rajthoz álló kettőse teljesítette a hétvégén megrendezett Szombathely Rallye-t. A csapat legeredményesebb párosa az Osváth - Farnadi duó volt, akik az abszolút tízedik helyen végeztek az abszolút értékelésben. A kategória győzelmet ezúttal az ifj. Cseh - Németh kettős szállította, akik a P csoport értékelését tekintve bizonyultak a leggyorsabbnak.

North Racing: Suzuki a mi autónk

Nem alaptalan a kijelentés, hiszen a North Racing versenyzőpárosa Erdélyi György és Dredán György régi vágya teljesült a hétvégi ISEUM Rally-n, végre egy Suzuki Swifttel álltak rajthoz. Milyen is volt számukra ez a verseny és milyen volt az első tapasztalat arról Erdélyi Gyurit kérdeztem!

Klausz Kristóf: Rajt-cél győzelem Szombathelyen

A sikeres osztrák szereplés után a hazai bajnokságban is újabb dicsőséget ünnepelhetett Klausz Kristóf és navigátora, Kecskeméti Balázs. A Renault Clio R3-assal induló alakulat az ISEUM Rallyen szerepelt kiemelkedően: rajt-cél győzelmet arattak Szombathelyen. A 11-ből 10 gyorsasági szakaszt nyertek meg, s így az 5-ös kategória és a 2WD értékelését is az első pozícióban zártak a május 15-17-ei versenyhétévégén.

A Skoda a nyugati országrészben is jeleskedett

Lassan félidőhöz érkezik az ORB idei mezőnye, miután a 2015. évre tervezett 7 futamból a hétvégén a 3. futam is lezárult. Sőt, azt is egészen nyugodtan megállapíthatjuk, hogy ez a hétvége mind a mezőny, mind a szurkolók számára fantasztikusan alakult, hiszen mindannyian egy világszínvonalú rajt ceremónián, egy fantasztikus rallye partyn és egy izgalmas versenyen vannak túl.