Honda

Defektek és bojkott után Girolami győzött az első futamon

Igaza lett a Cyan Racingnek, miután rengetegen kaptak defektet az első futamon, melyet Nestor Girolami nyert meg. A Lynk & Co nem indult, Michelisz pedig kevéssel maradt le a pódiumról.

Honda: Változtatnunk kell a gondolkodásmódon

Történelmi mélypontot él meg a 2022-es szezonban a Honda a MotoGP-ben, amivel Alberto Puig csapatmenedzser is tisztában van, de hangsúlyozta: nem adják fel a küzdelmet.

Nem zárta be az ajtót az F1 előtt a Honda

Bár konkrét tervek még nincsenek, de mivel a japán gyártó és a sportág iránya megegyezik, nem kizárt, hogy 2026-tól újra az F1-es rajtrácson köszönthetjük a tavaly távozó márkát.

Bemutatkozásának 50. évfordulóját ünnepli a Honda Civic

Az ikonikus Civic bemutatkozásának 50. évfordulóját ünnepli idén a Honda. Ezt a modellt az „az autó az emberekért” megközelítéssel tervezték a legendás japán vállalat mérnökei, sikeréről pedig mindennél többet mond, hogy az elmúlt fél évszázadban több, mint 27,5 millió példányban kelt a világ 170 országában.

Ha valóban GP2-es motor lett volna Alonso McLarenjében

Bizonyára mindenki emlékszik Alonso 2015-ös Japán Nagydíjon elhangzott üzenetére: "GP2-es motor!" Nézzük meg, milyen lett volna, ha valóban GP2-es motor van a McLarenben.

Honda: Több időre van szükségünk

A szezon előtti teszteken remeklő hondások valószínűleg nem így képzelték el a bajnokság első harmadát, hiszen a gyártó az utolsó helyen áll a gyártók versenyében. Alberto Puig, a Repsol Honda csapatfőnöke beszélt a HRC gondjairól.

Így bolydulhat fel a MotoGP-s pilótapiac a Suzuki kiszállásával

A vártnál izgalmasabban alakulhat a versenyzőkeringő a 2023-as szezon előtt a „kékek” távozása miatt: eddig biztosnak gondolt hosszabbítások is kútba eshetnek a piacra került két motoros révén.

Girolami nyert, Michelisz 9. a szezonnyitón

Nestor Girolami nyerte a Túraautó-világkupa idei első futamát. A Pauban rendezett verseny főként a vonatozásról szólt, ám az utolsó körök hoztak némi izgalmat a végére.

Így győzte meg Helmut Marko a Hondát

A japán motorgyártó a McLarennel való szakítás után a Formula-1-ből távozást mérlegelte, de a Red Bull tanácsadója, Helmut Marko rábeszélte a céget a folytatásra: világbajnoki címet ígért nekik.

A Civic Type R új körrekordot állított fel Suzukában

Máris bizonyított a Honda Civic Type R következő nemzedéke, ugyanis a modell minden eddigi fronthajtású autónál gyorsabbnak bizonyult a Suzuka Circuit versenypályán.

Marquez kihagyja az Argentin Nagydíjat

Ahogy az sejthető volt, miután az indonéziai bukását követően kiújult a kettős látása, a nyolcszoros világbajnok motoros nem áll rajthoz Termasban – de biztató, hogy az orvosok máris fejlődésről beszélnek.