2024. október 6. vasárnap

Gokart

MHH Kart Team: Teszt, tanulás, felkészülés

Az olasz X30-as bajnokságban próbált szerencsét Krózser Menyhér, az MHH Kart Team versenyzője. Mivel május elején a WSK-ban nem volt futam, a csapat teszt, tanulás és felkészülés céljából látogatott el a már ismert Adria Racewayre.

Felébredt téli álmából a gokart

A Kakucs Ringen vette kezdetét a 2019-es Országos Gokart Bajnokság, ahol villogtak a tavalyi győztesek, de persze néhány trónkövetelő megmutatta, hogy idén szeretnék megnehezíteni társaik dolgát.

Raikkönen fia versenyezni akar, egy bökkenővel

A négyéves Robint inkább a motorok érdeklik – apja megpróbálja átszoktatni gokartra, de azt mondja, ha gyermeke táncolni akar, akkor is támogatni fogja.

MHH Kart Team: Újabb kettős győzelem

Kettős győzelemet aratott az MHH Kart Team az országos bajnokság nyitófutamán a Kakucs Ringen.

Schumacher egyengette volna fia útját

A hétszeres világbajnok német legenda titokban már évekkel ezelőtt tervezte, hogy a háttérből segíti fiát, hogy eljusson a Formula-1-be, mivel meg volt győződve Mick kiváló tehetségéről.

MHH Kart Team: Kettős győzelem Adrián

Tarolt az MHH Kart Team a Közép-Európai Rotax Max Challenge (CEE) első futamán, az olaszországi Adriában. Krózser Menyhért a Mini Max kategóriában az egykori Forma–1-es versenyző, Alex Wurz fiát, Oscart legyőzve megnyerte a szuperdöntőt és a hétvégét is.

Schumacher: Apám nélkül nem lennék ugyanaz

Egyre fokozódik az érdeklődés Mick Schumacher irányába, a hétszeres világbajnok legenda fia erősen a Formula-1 felé kacsintgat. A húszéves német pilótának eddig csak segítség volt a neve.

Magyar versenyző lesz Roberto Merhi csapattársa

Élete első 24 órás versenyére készül Szabó Zsolt. Méghozzá nem is akármilyen körítéssel. Zsolti Felix Porteiro, Santiago Porteiro, Roberto Merhi triót erősíti majd a hétvégén megrendezésre kerülő spanyolországi 24 órás gokart versenyen.

F1 Amatőr Kart bajnokság - Csömör következik

Történelmet írt az F1 Amatőr Kart gokart bajnokság az idei év első futamán, mely a nagy presztízsű Hungaroringre látogatott.

MHH Kart Team: Igazolt hiányzás

Vírusos megbetegedés miatt az időmérő után fel kellett adnia a WSK Super Masters sorozat utolsó hétvégéjét Krózser Menyhértnek.

MHH Kart Team: Kettős dobogó Jesolóban

Magabiztos győzelemet aratott Krózser Menyhért Jesolóban, a CEE Bonus Cup Mini kategóriájában, ahol a döntőt és a szuperdöntőt is megnyerte. Fodor Géza pedig idei első versenyén a DD2 Masters mezőnyben állhatott dobogóra.

MHH Kart Team: Erős hétvége a WSK-ban

Két héten belül két különböző bajnokságban mutathatta meg képességeit Krózser Menyhért, az MHH Kart Team versenyzője.