FormulaPodcast

Podcast: Lélektani csapás Texasban

Verstappen többször is meg tudta fordítani az austini küzdelmet, s ez a siker a bajnoki hadjáratban is sorsdöntő lehet. Megbízhatósági aggályok és tempóhiány a Mercedesnél, a Ferrari egyre meggyőzőbb.

Podcast: Irány Amerika!

A 2021-es F1-es évad következő állomása az Egyesült Államok: a Formula Podcast stábja kibeszélte mindazt, amit a helyszínről tudni érdemes, de szóba került a sportág és az USA különleges kapcsolata is.

Podcast: TOP10 – Kedvenc F1-es pilóták

A szokottnál kissé fáradtabban, de annál nagyobb lelkesedéssel ültünk fel a nosztalgiavonatra, s idéztük meg 10 olyan pilóta alakját, akik valamilyen okból közel álltak, illetve állnak a szívünkhöz.

Podcast: Kopaszodó gumikon támadt fel Bottas

A legizgalmasabb unalmas futamon aratta talán utolsó győzelmét Bottas, aki jövőre talán az Andretti versenyzője lesz: Törökországban egy a kínálatban nem is szereplő abroncs, a slinter volt a legjobb.

Podcast: Húsztól egyig – így áll a mezőny a hajrá előtt

A hajrára fordulva ismételten végignézzük, hogy áll a versenyzők erősorrendje az eddigi teljesítményük alapján: Tsunoda és Stroll elsüllyedt, Perez nem megy jól, Alonso remekelt, hárman kiemelkednek.

Podcast: Hamilton százados, elúszott Norris győzelme

Bár a hétvége összességében sokkal inkább szólt Lando Norrisról, mint róla, az Orosz Nagydíj győzelmét végül Hamilton szerezte meg, aki így 100. alkalommal nyert. Verstappen nagyot mentett Szocsiban.

Podcast: Lecsapott a Méhészborz, ütköztek a nagyok

Benne volt a levegőben, hogy újra csattan a két nagyágyú, ahogy szombat után a McLaren kiugró eredménye is, mégis csak kapkodtuk a levegőt a nagydíj közben – ugyanezt a sprintről nem mondhatnánk el.

Podcast: Russell megkapta a nagy lehetőséget!

Fény derült az F1 legrosszabbul őrzött titkára: George Russell lesz Lewis Hamilton csapattársa 2022-ben: miért tartott eddig a bejelentés, mire számíthatnak a felek, és mi várható még a pilótapiacon?

Podcast: Hazai győzelem és egy nagy bejelentés

Verstappen megtette, amit megkövetelt a haza, és visszavette a vezetést a bajnokságban, de nem ez volt az elmúlt egy nap egyetlen fontos eseménye, hiszen megtörtént a nagy bejelentés: Bottas távozik.

Podcast: A legrövidebb nagydíj krónikája

Miért nem tették át a nagydíjat hétfőre? Hogy „kerülték meg” a háromórás szabályt? Miért adtak pontokat arra, ami történt, s versenynek számít-e egyáltalán? Megpróbáltunk minden kérdésre választ adni.

Hétvégén indul a Formula Podcast ligája

Népszerű podcastünk nevét viseli a virtuális bajnokság, amely 12 versenypályán, 50 %-os futamokkal zajlik az ősz folyamán. Még vannak kiadó helyek a rajtrácson.

Podcast: Spa legendája

Kevés helyszín szolgált rá annyira a legendás jelzőre, mint az Ardennek csúcsai között húzódó aszfaltcsík. Legújabb adásunkban a belga pálya történetét és legemlékezetesebb pillanatait idézzük fel.