2024. október 6. vasárnap

Formula-2

Érkezik az egységes Formula-3

Remek hír a fiatal, tehetséges versenyzők számára, pénteken a Nemzetközi Automobil Szövetség úgy határozott, 2019-től egy új, egységes F3-as sorozatot indít, ami remek ugródeszka lehet.

Norris már várja, hogy Alonsótól tanulhasson

Elmondása szerint ez volt az elsődleges motiváció számára akkor is, amikor rábólintott a daytonai indulásra. A McLaren ifjú tehetsége jövőre szeretne azonnal bajnoki címet szerezni a Formula-2-ben.

2019-ben már az F1-ben indulna a fiatal indonéz

Sean Gelael tudja, hogy javítania kell a Formula-2-ben mutatott teljesítményén, de határozott célja, hogy másfél év múlva már élesben is bemutatkozhasson a száguldó cirkusz mezőnyében.

Ne maradj le semmiről a Magyar Nagydíjon!

Mutatjuk, hogyan alakul a hétvége a Hungaroringen, de lesz Formula-E, IndyCar, NASCAR, BTCC, illetve egy 24 órás verseny is Spában - időpontok, helyszínek, tv-közvetítések.

Spielbergben is tarolt a monacói éllovas

Egyelőre az Osztrák Nagydíj helyszínén sincs ellenszer Charles Leclerc ellen, aki roppant magabiztosan húzta be a győzelmet a szombati főversenyen – pedig taktikailag érdekes volt a csata.

F2: Parádés felzárkózás után ferraris siker!

Lélegzetelállítóan izgalmas és fordulatos versenyt hozott a Formula-2 második bahreini futama, amelyen a gumit cserélő Charles Leclerc néhány kör alatt levadászta a fél mezőnyt és megnyerte a viadalt.