ERC

Herczigék pontokat szereztek Lettországban

Herczig Norbert és Ferencz Ramón az abszolút 13. helyen ért célba a Liepaja Ralin, ezzel idei második ERC futamukon is pontokat gyűjtöttek. A SKODA Rally Team Hungaria párosa a verseny szombati napján remek időkkel teljesítette a gyorsasági szakaszokat.

Herczigék Lettországban folytatják

Másodszor indul a Liepaja Ralin Herczig Norbert és Ferencz Ramón. A lengyel fordulón elért ötödik hely után magabiztosan várja a lettországi versenyt a SKODA Rally Team Hungaria párosa.

Herczigék ötödikek lettek a Lengyel Ralin

Ötödik helyen ért célba az ERC idei első versenyén a Herczig Norbert – Ferencz Ramón páros. A SKODA Rally Team Hungária versenyzői kiegyensúlyozottan és gyorsan autóztak a verseny 14 gyorsasági szakaszán, és világbajnoki szintű mezőnyben szereztek nagyon fontos Eb pontokat.

Herczig Norbert: ERC rajt!

Herczig Norbert és Ferencz Ramón erre készült az elmúlt nyolc hónapban: a hétvégén a Lengyel Ralival megkezdik a 2021-es ERC szezont. A nyolcfutamos Európa-bajnokság első versenyének helyszínén harmadik alkalommal versenyez a SKODA Rally Team Hungária párosa.

Herczig: Türelmesnek kell lennünk

Negyedik ERC szezonjuk kezdetére még várnia kell Herczig Norbertnek és Ferencz Ramónnak, mert az év első versenyét az Azores Rallyt a COVID-19 járvány miatt elhalasztották. Az Európa-bajnokság nyitófutama így a Rally Poland lesz június 18-20-án.

Új év, új technika - Skoda Fabia R5 teszttel kezdte a szezont Vogel Adri

A rali-Eb-t az ERC3-as kategória összetett 7. helyén záró magyar versenyző a Dani Fischer Team Skoda Fabia R5-ösét tesztelte Kiskunlacházán.

ERC: Újra bajnok Lukjanuk és ifj. Érdi Tibor

A magyar pilóta harmadszor lett a kontinens legjobbja az ERC2-ben, az összetett Európa-bajnoki címet pedig másodszor szerezte meg az orosz Alekszej Lukjanuk - véget ért a Rali-Eb szezonja.

Vogel Adrienn: Szeretnénk bebizonyítani, hogy van helyünk a férfiak között

A 2020-as rali-Eb utolsó helyszínén, a Kanári-szigeteken zárul az idei versenyszezon Vogel Adriennek és Notheisz Ivettnek. A Roger Racing Team ralipárosa az ERC3-as kategória ötödik helyéről, a női kategóriát vezetve készül az utolsó fordulóra.

Magyarországon véget ért Herczigék szezonja

A Rally Hungary volt Herczig Norbert és Ferencz Ramón számára az idei utolsó ERC futam. A MOL Racing Team versenyzői már nem lesznek ott a Kanári-szigeteken, helyette a 2021-es év előkészítésére koncentrálnak.

ERC: Mikkelsen nyerte a Rally Hungaryt

Herczig Norberttől a balszerencse és két defekt vette el az Európa-bajnoki dobogót, de így is ő lett a legjobb magyar - a norvég szupertsztár győzelmét senki sem fenyegette ezen a hétvégén.

ERC: Mikkelsen vezet, magyar dráma

Technikai hiba miatt kiesett a magyar bajnok, saját hibájából pedig a fő kihívója, de pórul járt az Európa-bajnokság fő esélyese is. Hadik András nyerte a hazai értékelést.

Vogel Adriék visszatérnek Eb-debütálásuk helyszínére

Az ERC3-as kategóriában, már az új, R4-es Ford Fiestával indul a rali-Eb magyarországi fordulóján Vogel Adrienn és navigátora, Notheisz Ivett. A magyar női duó tagjai boldogok, hogy a szeptemberi Eger Rally után újra magyar közönség előtt versenyezhetnek.