EJC

Bódis Ricsi dobogóra állt Jerezben

A 220 Volt H-Moto Team versenyzője a második helyről rajtolva a harmadik lett a jerezi első futamon a Superbike-vb betétsorozatában, az EJC-ben.

Bódis jerezi dobogóval zárná az évet

Ismét egy ismerős pályán, ezúttal a spanyolországi Jerezben száguld a hétvégén a 220 Volt H-Moto Team versenyzője, Bódis Ricsi. A 22 éves magyar motoros izgatottan várja az idei szezonzáró versenyt a Superbike-vb betétsorozatában, az EJC-ben, ahol ezúttal két futamon mutathatja meg, igenis a legjobbak között a helye.

Bódis Ricsi célja egyértelműen a dobogó

Ismerős pályán, de új gumiszabályok mellett száguldhat Magny-Cours-ban a hétvégén a 220 Volt H-Moto Team versenyzője, Bódis Ricsi. A 22 éves magyar motoros az általa már ismert és kedvelt francia pályán folytatja szereplését a Superbike-vb betétsorozatában, az EJC-ben. Ezúttal egyértelmű célja, hogy dobogóra álljon a vasárnapi versenyt követően, ráadásul az összetett ötödik helyéről is szeretne előre lépni.

Pontokért megy Hollandiába is a H-Moto Team

A hétvégén újabb forduló elé néz a H-MOTO Team apraja-nagyja, az EJC második fordulójában érdekelt Kis Viktória és Bódis Richárd, valamint az ADAC KTM versenysorozatban idén rajthoz álló Kovács Bálint személyében.

Kettős pontszerzéssel indított a H-MOTO Team Aragonban

Lezajlott az EJC bajnokságának első fordulója, a Motorland Aragon technikás versenypályán. A Superbike világbajnokság nívós betétfutamaként ismert sorozat spanyolországi nyitóhétvégéjén a H-MOTO Team remekül szerepelt, Kis Viktória és Bódis Richárd lévén kategória 4. és abszolút 7. helyet szerzett.

Eséssel zárult az EJC kupasorozat

A H-MOTO Team női versenyzője, Kis Viktória eséssel búcsúzott az idei EJC kupasorozattól Magny-Cours-ban. A női értékelésben sokáig az első helyezéséért küzdött, de a balszerencsék sorozata miatt ez sajnos elúszott.

Kis Viktória ismét az EJC-n!

A H-MOTO Team női versenyzője, Kis Viktória a katari kitérő után most egy európai versenypályán áll rajthoz az EJC kupasorozat keretein belül.