Coulthard

RoC: Mr. Le Mans és Mr. Hollywood újra együtt

Újra egy csapatban láthatjuk versenyezni a Bajnokok Tornáján Tom Kristensent és Petter Solberget, akik a Nemzetek Kupája címvédőjeként az idei év végi gálaversenyen is elindulnak.

Amikor... a szarvasok is versenybe szálltak

Hosszú évtizedekre nyúlik vissza az F1-es Osztrák Nagydíj története: itt történt, hogy valaki balesettel "ünnepelte" győzelmét, de a Ferrari itt hányt fittyet két éven belül kétszer is a fair play-re. Tíz pillanat következik, amely mindig eszünkbe fog jutni a sógorok futamáról.

F1-Archív: Schumacher felébredt a kómából

Ma napra pontosan egy éve számolhattunk be olvasóinknak az eddigi legjobb hírről Michael Schumacher állapotával kapcsolatban. Olivier Panis rehabilitációja is sokáig elhúzódik, Damon Hill visszavonul.

Retro – Lábtörés, dráma, Schumacher-mázli

1997-ben ezen a napon aratta F1-es karrierje egyik legszerencsésebb győzelmét Michael Schumacher, melyhez egy rivális balsorsa kellett – de nem Coulthard járt a legrosszabbul azon a kanadai futamon...

Nem lesz aktív F1-es pilóta az idei Bajnokok Tornáján?

A világ legjobb autóversenyzőinek egy csokrát felvonultató, népszerű év végi gálaversenyt, a Bajnokok Tornáját idén november 20-21-én a londoni Olimpiai Stadionban rendezik meg.

Coulthard: A versenyzők nem élvezik az F1-et

A Formula-1 veteránja a mezőny meghatározó tagjainak megjegyzéséire hívta fel a figyelmet: az élversenyzők úgy gondolják, a versenyzés már nem elég megerőltető, testileg és szellemileg sem.

„Hamilton bizalma megrendült a Mercedesben”

Vajon Lewis Hamilton és a Mercedes kapcsolatán gyógyíthatatlan sebet ejtett a monacói incidens? És megtörténhetett volna ez Ross Brawn irányítása alatt is? Korábbi versenyzők mondják el véleményüket.

F1-Archív: Roncsderbi és botrány Monacóban

Visszatérhet a Wolf, reménykedő Honda, Coulthard a pole-ban, Dixon nem jön az F1-be, elhunyt Michelin-vezér, Schumacher meglepetése - ezek voltak az elmúlt 20 év F1-es hírei május 26-án.

F1-Archív: Monacóban a megszégyenült elnök

Mosley először mutatkozik nyilvánosan nagy port kavart szexbotránya után, Ecclestone perrel fenyegeti a Ferrarit, Coulthard szerint Schumacher jobban tenné, ha őszinte lenne, spanyol tehetséget igazolt a Minardi.

F1-Archív: Gokartpályán verekedett Verstappen

Motort cserél a BAR, Coulthard a pole-ban, a McLaren új autója, Webber a lángok között, Melbourne távozhat, Fisichella ponttal ünnepelne - ezek voltak az elmúlt 15 év F1-es hírei május 20-án.

Miért nem akar az F1 újabb gumiháborút?

Érdekes tendencia kezd kirajzolódni: azok, akik jelenleg nem aktív részesei a Formula-1-nek, támogatják, hogy a sportban újra több gumiszállító legyen, a bennfentesek azonban ellenzik ezt az irányt.

Retro – Amikor csak hárman értek célba

Az 1996-os monacói futamot garantáltan nem felejti, aki csak látta: 18 versenyző esett ki, így az F1 történetében egyedülálló módon minden célba érő pilóta dobogóra állhatott. Egyikük kölcsönsisakban.