2024. szeptember 19. csütörtök

BenyóMáté

Újra Eb-dobogón Benyó, két év szünet után nyert Hansen

Timmy Hansen és Kristoffersson osztozott a WRX győzelmein Belgiumban, az RX1 Európa-bajnokságon pedig három magyar is a hatfős döntőben szerepelt.

Ralikrossz-Eb: Hazai dobogósok Nyirádon

Wieszt Jankó vasárnapja a falban ért véget a vb-mezőnyben, de az Európa-bajnokság kategóriáiban két magyar harmadik helyezés is született Benyó Máté és Szabó Krisztián révén.

WRX: Duplázással indult az új éra – magyar dobogó Höljesben

Egy női győzelem is a pakliban volt, végül Kristoffersson duplázott a „Technológiák csatája” nyitányán. Az Európa-bajnoki kategóriákban három magyar is döntőzött Svédországban.

RX: Hét magyar készül az Európa-bajnokságra

Öten az RX1, ketten az RX3 géposztályba neveztek be a szezonnyitóra. Többen hétvégén Máriapócson készültek fel, ahol egy korábban vb-n szereplő Renault Megane is rajthoz állt.

Benyó Máté és Sváby András is Can-Amokat tesztelt a Palóc Ringen

Can-Am tesztnappal, gokartozással, ebéddel és ismert hazai médiaszemélyiségekkel, sportolókkal örvendeztette meg ügyfeleit, a terepezés és a legendás off road márka rajongóit a hazai importőr Jet Power Hungary Kft a Palóc Ringen, Balassagyarmat mellett.

Félbeszakadt hétvége Nyirádon: Benyó Máté 2023 ralikrosszbajnoka

Az országos bajnokság utolsó előtti fordulóján eldőlt a SuperCars bajnoki címe. A szezon legnagyobb mezőnyei, sártenger és elmaradt döntők.

Négy magyar is top 10-ben végzett az Európa-bajnokságon

A WRX Németországban is elmaradt, a két Eb-kategória azonban befejeződött. Az RX1-ben Kárai és Benyó, az RX3-ban Körmöczi és Szíjj végzett első tízben a 2023-as értékelésben.

Vb-nyitány, magyar döntős Portugáliában

Mindent nyert Johan Kristoffersson a WRX szezonnyitóján. Az ugyanitt tartott Európa-bajnokságon az RX1 kategóriában az előfutamokon Benyó Máté remekelt, döntőbe viszont Kárai Tamás jutott be.

Kiestek a nagyok, váratlan győztes Nyirádon

Benyó Máté és Kárai Tamás csatája jellemezte a Ralikrossz-ob harmadik fordulójának teljes hétvégéjét – egészen a döntőig, ahol minden a feje tetejére állt.

Női győztest is avattak Kakucson

Kis létszámok jellemezték a nemzetközi kategóriákat a 2023-as szezon második versenyén: a SuperCarsban mindössze ketten indultak.

Lengyel és lett győzelem, magyar dobogó a Ralikrossz Európa-bajnokságon

Az RX3 döntőjében a harmadikként befutó Körmöczi Balázs és Ficza Ferenc, az RX1 fináléjában Benyó Máté szerepelt – mindhárman életük első Eb-szereplésükön érték el a bravúrt.

Benyó győzelmével indult a szezon Máriapócson

Az Eb-debütálásra készülő Benyó Máté csak egy futamgyőzelmet hagyott Kárai Tamásnak a húsvéti szezonnyitón. A két Körmöczi testvér, az osztrák Zoll és a cseh Castoral is nyert a RabócsiRingen.