„Legalább gyakoroltuk a kerékcserét” – Norris

Ennél nagyobb pozitívumot nem talált a brit a McLaren vasárnapi bahreini teljesítményében, bár szerinte pontszerzést vett el tőlük a technikai hiba.

Hamilton: Minden tőlem telhetőt megtettem…

A hétszeres világbajnok minden trükkjét bevetette Szahírban, ám szerinte az autó jelenleg ennyire képes. A brit élvezte a Fernando Alonso elleni küzdelmet.

Motorhibával kezdődött a Ferrari szezonja: „A legfontosabb, hogy nem értünk célba”

Hiába volt a Red Bullok fő üldözője Charles Leclerc Bahreinben, versenye a pálya szélén ért véget. A lemaradás túl nagy és nem tudták behozni az autót – összegezte keserűen a monacói.

Csak a gumikkal kellett törődnie Verstappennek

Kettős Red Bull-győzelemmel indult útjára az F1 2023-as évada, Max Verstappen és Sergio Perez pedig rendkívül hálás a csapatnak az erős RB19-esért.

Így örül Alonso: „Ez nem is igaz!”

Hivatalosan is kijelenthető, hogy Fernando Alonso 41 éves korában végre jó helyre igazolt! A spanyol már az utolsó körökben is dicsérte az autót, s a leintés után is fülig ért a szája.

Így zajlott a szezon első futama, a Bahreini Nagydíj

Eljött a hónapok óta várt pillanat, 16 órakor elrajtol a 2023-as szezonnyitó verseny Szahírban. Kövessétek velünk a Bahreini Nagydíj történéseit!

Mercedes: A fele Aston Martin a mi autónk!

Két másodpercet nyert az Aston fél év alatt, miközben ők ugyanott állnak – emelte ki érezhetően egy kis irigységgel Wolff. Russell szerint a zöldekről kell példát venniük.

Bahreini Nagydíj - A rajtrács

Véget ért a hosszú várakozás, ma végre elrajtol a 2023-as Formula-1-es szezon Bahreinben. Az első sorból a két Red Bull, a másodikból a Ferrarik indulnak.

Melyik csapat mennyit gyorsult egy év alatt?

Megvizsgáltuk, mennyit gyorsultak az egyes csapatok az időmérő edzésen futott leggyorsabb körüket alapul véve 2022-höz képest. Az Aston a lista élén!

Steiner: Nem bántam meg a döntésem

Míg Kevin Magnussen már a kvalifikáció első szakaszában kiesett, a visszatérő Nico Hülkenberg a tizedik rajthelyet szerezte meg a szezonnyitó hétvégén.

Verstappen-pole, taktikázó Ferrari: ez történt szombaton az F1-ben

Elmaradt az Alonso-csoda, élen a Red Bull, de közel járnak a többiek: összefoglaltuk, hogy mi történt szombaton az F1 világában.

Sainz: Nem is olyan rossz a negyedik hely

Negyedik pozícióból várhatja a Bahreini Nagydíj rajtját Carlos Sainz, akinek ugyan nehezen indult a versenyhétvége, végül sikerült megközelítenie az élen végző Red Bullokat és csapattársát.