2024. október 11. péntek
Tereprali (TR)

A legjobb verseny - II. Adrenalin Sprint Kupa

Múlt hétvégén rendezték meg a II. Adrenalin Sprint Kupát Etyeken. Aki ott volt, tudja, aki nem, az most megtudhatja: fantasztikusan izgalmas versenyen vehetett részt a Sólyom Team. A Sólyom - Galbács páros az abszolút 4. és a kategória 2. helyet, a Hangodi - Pocseg páros pedig a TH csoport 2. helyét szerezte meg.

A versenyközpont és a szerviz remek helyen volt, az időjárás tökéletes, rendelni sem lehetett volna jobb időt, a pályák zseniálisan egyszerűek, mégis változatosak voltak, a rendezvény hangulata pedig családiasra sikeredett. A Sólyom Team két versenyzőpárosát semmilyen műszaki probléma nem zavarta meg, minden energiájukat a versenyzésre fordíthatták.

Sólyom Olivér: "Idén ez volt eddig a legjobb verseny, köszönet és gratuláció érte a szervezőknek. Minden méter élvezet volt! Az autónkkal semmi gond nem akadt, és ezért nagyon hálás vagyok a szervizes srácoknak, kitettek magukért. Csak a futam legvégén, a szervizben tudtuk meg, hogy Gombiékat a végellenőrzésen kizárták egy technikai szabálytalanság miatt. Ez számunkra mind összetettben, mind a kategóriánkban eggyel jobb helyezést hozott, azt azonban nagyon sajnáltuk, hogy számukra ilyen balul sült el a dolog. A jelenlegi pontállást tekintve Gombiékkal az utolsó OB futamon, novemberben éles csatát kell majd vívnunk az éves értékelés miatt, számításaink szerint minimális lesz köztünk a pontkülönbség."

Galbács Mátyás: "Remek versenyen vagyunk túl, ennél több és jobb élményt nemigen kívánhat egy versenyző. Úgy gondolom, a sprintfutamokra igenis nagy szükség van a 2014-es terep-rally versenynaptárban."

A jelenlegi információk szerint a soron következő, utolsó 2013-as OB futamot november 16-án rendezik Domonyban és környékén. A III. Adrenalin Sprint Kupa befutója a BNV (Budapesti Nemzetközi Vásár) területén lesz. A Sólyom Team mindenkit szeretettel vár szervizterületén az év utolsó versenyén.