2024. szeptember 30. hétfő

hírösszefoglaló

Perez ziccere, a Mercedes nagy hibája – szombati F1-es hírek

Gasly és Ocon nem barátok, az F1-es tréner szerint a Hungaroring a legnehezebb pályák egyike. Kristoffersson hatszoros világbajnok lett, Michelisz elvesztette a vezetést ma.

Még nagyobb fölény, cserél a Red Bull? Pénteki F1-es hírek

Maradhat a két olasz verseny, Ricciardo év közben ülhet át a Red Bullba, nem számolt az F1 a sivatagi hideggel – ezek voltak péntek F1-es hírei és sztorijai.

Halasztás és levél – szerdai F1-es hírek

Nincs még döntés Haas-ügyben, Wolff nem ért egyet Hamiltonnal, a Ferrari és Verstappen is már Las Vegasra készül: egy helyen a napi hírek.

Bizonyítékok és problémák – keddi F1-es hírek

Wolff szerint nem érdemel győzelmet az idei Mercedes, nem siet az Andrettivel az F1, Alonso nehezebbnek érezte 2005 Imolát: egy helyen a napi hírek.

Győrben az Audi, Verstappen beszólt, vizsgálódik az FIA: a hétfői F1-es hírek

Ezek voltak a nap legfontosabb F1-es hírek a Sao Pauló-i Nagydíj másnapján: íme a Formula.hu hírösszefoglalója.

Verstappen nyert, Alonso dobogón, a Mercedes nem érti: ez történt vasárnap az F1-ben

Leclerc a felvezető körön esett ki, Alonso negyedik a tabellán, a Mercedesnel nem értik a helyzetet: ezek voltak a vasárnapi nap főbb F1-es hírei.

Verstappen nyert és beleszállt az F1-be – szombati hírek

Max Verstappen lett a sprintkirály, miután az idei hat kiírásból négyet is a 2023-as világbajnok nyert meg, ám ennek ellenére páros lábbal szállt bele ebbe a formátumba.

Lecsapó vihar és Verstappen-pole Brazíliában: a pénteki F1-es hírek

A Formula.hu szokásos esti hírösszefoglalója a nap összes fontos és lényeges F1-es és nem F1-es híréről, eseményéről, információjáról.

Alonso kiborult, Hamilton lecsapna – csütörtöki hírek

Alonso következményeket helyezett kilátásba a felelőtlen pletykák miatt, Perez biztos a 2024-es helyét illetően, Hamiltont nem vakítja el a Mercedes jó formája.

Massa nem megy, Stroll menjen – szerdai F1-es hírek

Massáról, Perezről, Strollról szóltak a mai hírek, de beszámoltunk Jos Verstappen ralibalesetéről is – ezek voltak szerda legfontosabb F1-es sztorijai.

Távozás a Mercedestől, ostoba Tsunoda – keddi F1-es hírek

Mike Elliott elhagyja a Mercedest, az Aston Martin szerint nincsenek elveszve, a Ferrari tudja, hol kell fejlődnie: egy helyen a nap fő hírei.