VogelAdrienn

A Rally Bohemiával megkezdődik a szezon Vogel Adrinak

A magyar versenyző most hétvégén, július 10-e és 12-e között navigátorával, Notheisz Ivettel áll rajthoz a legendás versenyen, mely a cseh ralibajnokság egyik fordulója is egyben.

Fiatal edzőtársat kapott Vogel Adri

Kilencéves szurkolójának szerzett felejthetetlen élményt Vogel Adri. A Roger Racing Team versenyzője múlt hétvégén a Tereprally Iskola és edzés a BIOEXTRÁVAL rendezvényen készült a szezonra.

Vogel Adri tanulással kezdte újra a szezont

Két hónap kényszerpihenő és szimulátorversenyek után végre újra versenyautóba ülhetett Vogel Adri, ezúttal azonban versenyzés helyett a tanulás volt a cél.

Kisebb vagyonért kelt el Vogel Adri plüssmacija

Százezer forintot fizetett egy licitáló Vogel Adrienn plüssmacijáért. A pályaversenyzésről ralira váltó autóversenyző, aki idén a rali-Eb-n tervezi az indulást, a Plüss Kommandó jótékonysági akciójához csatlakozott egyik kedvenc játékával.

Így néz ki Vogel Adrienn idei ERC-s autója

Az Orlen Team hivatalos évindító sajtótájékoztatóján mutatta be idei versenyautóját Vogel Adrienn. Az idén a rali-Eb négy futamán induló magyar versenyző R2-es Ford Fiestája nem akármilyen társaságban várta a leleplezést: Robert Kubica DTM-es BMW-je, valamint a PKN Orlen által szponzorált Forma-1-es Alfa Romeo is ott volt a varsói sajtóeseményen.

Teljes magyar női egység indul a rali-Eb-n

Négy Európa-bajnoki ralifutamon indul idén Vogel Adrienn. A korábban Kia Picantóval pályán és raliban is versenyző magyar pilóta női navigátorával, Notheisz Ivettel gyűjti majd a versenykilométereket, egy R2-es Ford Fiestával.

Vogel Adri minibajnokságot nyert Armin Schwarz akadémiáján

Életreszóló élményekkel, rengeteg tapasztalattal, és egy aprócska, de annál értékesebb díjjal jött haza Lappföldről Vogel Adrienn. A magyar autóversenyzőnő a világ egyik legtapasztaltabb ralipilótája, Armin Schwarz akadémiáján, a sarkkör közelében készült idei raliszezonjára, és ha már ott volt, egy házi versenyt is megnyert.

Lappföldön készül a szezonra Vogel Adrienn

Minden idők egyik legtapasztaltabb ralibajnokától, Armin Schwarztól tanul a versenyszezon kezdete előtt Vogel Adrienn. A TV2 Supercar című műsorának háziasszonya, a Kia Platinum Cupból és a Kia Platinum Rally Cupból is ismert autóversenyzőnő Lappföldön, extrém körülmények között készül idei szezonjára versenytársával, Krajnyák Petrával.

Sűrű év után 2020-ban is a fejlődés a célja Vogel Adriennek

Pályán elért összetett ötödik hely, új szakágként ismerkedés a ralival, rengeteg kilométernyi tapasztalat – dióhéjban erről szólt Vogel Adrienn 2019-es éve. A Kia Platinum Cup és a Kia Platinum Rally Cup versenyzője jövőre újabb kihívásokra készül, miközben továbbra is a tapasztalatszerzés és a fejlődés a célja.

Mozgalmas szezonon van túl Vogel Adrienn

A Roger Racing Team versenyzője 2019-ben pályán és raliban is folyamatosan versenyben volt, kategóriát lépve egyre közelebbi kapcsolatba került az M-Sport által gyártott R2-essel, majd az eseménydús hétvégék után Európa-bajnoki pontokkal zárta az évet a Rally Hungary-n.

Legendás olasz helyszínen zárja a szezont pályán Vogel Adrienn

Az olaszországi Monzában ér véget a Kia Platinum Cup 2019-es szezonja most hétvégén. A lengyel márkakupában szereplő Vogel Adrienn jó emlékekkel érkezik a legendás helyszínre.

Vogel Adrienn elviszi egy körre szurkolóját

Habár közeledik a szezon vége pályán és raliban egyaránt, Vogel Adrienn azért az év második felében is tartogat meglepetéseket szurkolóinak. Most legjobban informált követője kipróbálhatja, milyen Notheisz Ivett navigátor helyén ülni.