Tóth

Ifjabb Tóth második Miskolcon

Hosszú nap volt. Hosszú és emberpróbáló. A Miskolc-rali második napján kilenc gyorsasági szakaszt teljesített a mezőny, s ezek közül hármat az ifjabb Tóth János, Szőke Tamás kettős nyert meg (a két nap alatt négy részsikert aratott a páros), ami a második helyre volt elég a végelszámolásnál.

Sebestyén váltja Rizmayert a Superbike vb-n

A FIM ma délelőtt nyilvánosságra hozta a Superbike világbajnokság előzetes 2016-os nevezési listáját, amelyből kiderül, hogy a Team Toth Yamaháin Tóth Imre mellett Sebestyén Pétert láthatjuk majd.

Ifjabb Tóth: Alkalmazkodásból jeles!

„Minden klappolt.” Na ilyet is ritkán hallani raliversenyző szájából, pláne egy olyan pokoli nehéz nap után, mint amilyenné az idényzáró Mecsek-rali szombatja vált. Mert volt itt minden: száraz aszfalt, vizes aszfalt, felszáradó aszfalt és sáros, már-már murvás terep – arról nem beszélve, hogy a csúszások miatt az utolsó két szakaszt már vaksötétben tartották meg.

Rea másodszor is magabiztosan nyert

A Kawasaki minden bizonnyal futamról futamra egyre jobban örül Jonathan Rea érkezésének. A brit versenyző ismét hatalmas fölénnyel nyert, magabiztosan vezeti a vb-t. Leon Haslam lett a második, míg a Suzuki elsőszámú embere, Alex Lowes a harmadik. Tóth Imre a 18. helyen ért célba, Ireneusz Sikora pedig eggyel mögötte.

Rea behúzta az elsőt, Tóthék a 18. és 19. helyen

Nagyon magabiztos teljesítménnyel Jonathan Rea rajt-cél győzelmet aratott az első thai futamon Buriramban. A második helyet Leon Haslam szerezte meg, mögötte Tom Sykes ért célba. A BMW Racing Team Tóth párosa, Tóth Imre és Ireneusz Sikora a 18. és 19. helyen fejezték be a futamot.