2024. október 8. kedd

Szimulátor

Így nyerte meg virtuálisan a vb-t Rosberg

Egy lelkes játékos 100 %-os versenytávot teljesített az F1 2016-tel Abu Dhabiban Nico Rosberg bőrébe bújva, és megszerezte azt a harmadik helyet, amely a németnek vasárnap már elég lenne világbajnoki címéhez – igaz, ezen a versenyen Hamilton csak hatodik lett, és Kimi Raikkönen győzött.

Kínában járt az RS Formula

Kucsár Krisztiánnak sem kezdődött el úgy a szezon, ahogy várta: az eddigi két futamból mindkettőn hibázott, emiatt csúszott le a dobogóról vagy esett ki. Tavaly a 2. helyen zárta az összetettet, idén bajnoki álmokat is követhetne, ha összeszedné magát. A hétvégi futamra már mindkét Fuerte-s srác ellátogatott, de a Corsa Rosso pilótái még mindig nem voltak versenyen. Ez alapján furcsa leírni, de jelenleg ez a két csapat van az utolsó két helyen, és az utóbbi két évben az utolsó helyen állomásozó csapat, a Black Light GP jelenleg a 6. helyen áll. Egyszóval vannak érdekességek a pontversenyben...

Felismered az F1-es játékokat egyetlen képről?

Ha valaki a száguldó cirkuszt és a videojátékokat is szereti, magától értetődik, hogy nem is egy F1-es játékot próbált ki "karrierje" során. Vajon felismered-e őket egyetlen pillanatképről?

Bahreinben járt az RS Formula

Megvolt az RS Formula mezőnyének hivatalos szezonnyitója. Ahogy tavaly, idén is összefoglaló videóval kedveskedünk minden kedves nézőnek, szurkolónak.

Kék zászló! Gyerünk, mi lesz már!

Ahogy várható volt, F1-es játékba is bekerültek Sebastian Vettel kék zászlós hisztijei: az Automobilista modjában „élvezhetjük” a csapatrádión a német panaszkodását. A csavar csak annyi benne, hogy akkor játsszák be őket, mikor minket köröznek le: ilyesmi történne, ha Vettel megjegyzéseit hallanák a sereghajtók, akiket utolért.

Hogyan farmszimulátorozik az F1-rajongó?

Több modot találni a Farming Simulatorhoz, amely az autóőrültek igényeit igyekszik kielégíteni: bár nem mai, de mindet túlszárnyalja a ferraris kiegészítő, amellyel két játékos ökörködik a videóban.

Bemutatjuk a legjobb szimulátoros játékokat

Nem mi, hanem a virtuális élmény fejlesztésére nagy hangsúlyt fektető Formula-E YouTube-csatornája. Az alábbi válogatásból az autóversenyzés minden formájának kedvelői megtalálják a fogukhoz valót.

Vajon Rosberg nyer Mexikóban a 22. helyről?

Persze valószínűleg a valóságban nem lesz ilyesmire szüksége, egy friss F1 2016-os videóban viszont egy ilyen futamot nézhetünk meg - a mezőny végéről támad a német!

Ilyen, mikor megágyúznak egy autót

A videó feltöltője megszállottja a törésekre nagy hangsúlyt fektető BeamNG Drive beteg baleseteinek – elég megnézni a többi feltöltését –, itt a legkülönfélébb zúzásokat mutatja be, ha lehet, minél több autó részvételével.

Az F1-es játékok 40 éve: 1976-2015

Emlékszel még az első F1-es játékra, amivel játszottál? És melyik volt a legnagyobb kedvenced? Ülj fel velünk a nosztalgiavonatra, nem bánod meg!

A világ legkirályabb gyorsulási versenye

Kár, hogy csak virtuális... A Koenigsegg One:1 versenyautók ellen az F1-ből, az IndyCarból és a Le Mans-ból - "előadja" a Forza 6.

Törésteszt: F1 2016-os zúzás Monacóban

Próbára tették az F1 2016 realisztikus törés-módját, méghozzá azon a pályán, mely a versenyzőket is legjobban próbára teszi, s ahol a legjobban törnek az autók - zúzás Monte-Carlóban!