2024. szeptember 21. szombat

Skoda

A Skoda 80 éve ünnepelte első rali sikerét

80 évvel ezelőtt a Zdenek Pohl/Jaroslav Hausman kettős egy Skoda Popular kormánya mögött második helyen végzett az 1500 cm3 lökettérfogatú autók kategóriájában a Monte-Carlo Ralin.

Škoda VisionS – Előzetes

Erőteljes formával és hat üléssel érkezik a Škoda szabadidő-autója Genfbe.

Skoda – „Valami nagy”

Reméljük, hogy nem Godzilla a rejtély megfejtése! Mert akkor mindenki meneküljön, amerre lát!

Skoda Octavia Cup-ban indul Tim Gábor 2016-ban

Tim Gábor, a 23 éves vanyarci pilóta, miután a gokart minden komolyabb lépcsőfokát megjárta, és magyar bajnoki címet szerzett, 2010-ben lépett fel a túraautózás szintjére, és az elmúlt években főként hazai bajnokságokban jeleskedett.

A Skoda 120 éve a mobilitás szolgálatában

Ebben a hónapban ünnepli a Skoda a vállalat 120. évfordulóját, amellyel a világ legrégebben alapított járműgyártóinak sorába lépett. Az autógyártó gyökerei egészen a mobilitás hőskoráig nyúlnak vissza.

Skoda Fabia R5 a Korda Racing karácsonyfája alatt

Ismét a világ élvonalába tartozó versenyautó került a Korda Racing karácsonyfája alá, Korda Erik csapatát egy vadonatúj Skoda Fabia R5 raliautóval lepte meg a Jézuska.

SKODA - Vonzó tartozékok a hideg időkre

Lehet havazás vagy napsütés, jég vagy fagy, a ŠKODA modellek vezetői és utasai biztonságosan és kényelmesen utazhatnak.

Skoda Roomster – Utód nélkül

Utód nélkül szűnik meg a Škoda Roomster, ami azért rendkívül érdekes, mert az új generáció fejlesztése már előrehaladott állapotban járt.

Skoda R200 / 130 RS – R8-as génekkel

Az biztos, hogy nem terem minden bokorban olyan Škoda, amely M-es BMW-ket eszik reggelire.

Skoda bajnoki köszöntő jótékonysági programmal

Sikeres évadot zárt a Skoda Rally Team Hungaria, ugyanis a csapatukban versenyző Herczig Norbert-Igor Bacigál páros idén felért a csúcsra, és megszerezte a rali évad abszolút magyar bajnoki címét. Ennek örömére a Skoda november 5-én jótékonysággal egybekötött ünnepség keretében köszöntötte a bajnokokat.

Csatlakozz a magyar bajnokhoz!

Jótékony felhívást intéz a rajongókhoz a Skoda, amellyel Herczig Norbert és Bacigál Igor abszolút magyar bajnoki címet nyert az országos ralibajnokságon. A csatlakozók a Heim Pál Gyermekkórházt segítik. Alább a csapat üzenete.

Jótékonysági akció Herczig Norbert rali bajnokkal

Vasárnap a Mecsek Ralival véget ért a 2015-ös Magyar Országos Rali Bajnokság, amelyen összesítettben a Skoda Rally Team Hungaria csapatában versenyző Herczig Norbert – Igor Bacigál páros állhatott a dobogó legmagasabb fokára.