SimTEch

Így fejlődött a Need for Speed 25 év alatt

Szinte hihetetlen, negyed évszázad mekkora változást hozott a játékok világában. Ezt jól példázza az alábbi videó is, ami a népszerű utcai autóversenyzős széria evolúcióját mutatja be.

Így hasít a Nissan Skyline a GRID 2019-ben

Kormány, pedálok, manuális sebességváltó - ez a játékos komolyan vette a GRID legújabb verzióját, egyedül a belső nézet hiányzik a teljességhez. A legendás Nissan látványa mindenesetre kárpótol.

Klasszikus F1-es autókat zúznak le

Persze kizárólag virtuálisan, az F1 2019-ben. A videót RaceVidzzzFTW töltötte fel a YouTube-ra, akinek még több ilyen ámokfutása lelhető fel a videómegosztón. Akinek van szíve hozzá, nézze végig!

Pole-kör Suzukában és a játékban

Egymás mellé tették Sebastian Vettel rajtelsőséget érő körét és az F1 2019-es próbálkozást a Ferrarival. Úgy tűnik, Dmitry Suchkov nüasznyival gyorsabb a négyszeres világbajnoknál.

F1 2019: Mit kezd Hamilton az őt lerajtoló Vettellel?

Egy háromkörös futamot nézhetünk végig az F1 idei hivatalos játékában, az F1 2019-ben. Az élről induló Lewis Hamiltont lerajtolja Sebastian Vettel, de a német vajon kitart-e a célig?

F1 Hungary Liga: A címvédő nyerte a Magyar Nagydíjat

Megrendezték az F1 Hungary Liga hetedik szezonjának tizenkettedik futamát. A helyszín a mindenkinek hazai pályának számító hungaroringi aszfaltcsík volt. Vannak versenyzők, akik olyan közel laknak a versenypályához, hogy amikor Hamiltonék rajta gurulnak, a szobájában hallják a motorhangot, így mindenki extra motivált volt a versenyt illetően.

Ajándék garancia a Miótól

Újra akcióban a Mio: az autós kamerák és navigációk vezető gyártója év végéig meghosszabbított garanciát ad több termékére. December 31-ig 2 év helyett 3 év garanciával vásárolhatjuk meg a népszerű Mio menetrögzítő kamerákat és Mio Spirit navigációkat.

Pedálmunka: Szimulátorverseny lábkamerával

Néhány nap alatt 40 ezren nézték meg a Race Sensations videóját, melyben a pedálokkal való gépészkedést tanulmányozhatjuk 11 percen át, miközben a játékos a nyolcadikról első helyre menetel.

Így fest a vietnámi F1-es pálya belülről

Az Assetto Corsában már kipróbálható az F1-ben jövőre debütáló vietnámi helyszín. Íme a hanoi vonalvezetés az idei Ferrari volánja mögül.

F1 Hungary Liga: Büntetések rendezték át a dobogót

Az idei szezon tizedik helyszíne volt a Brit Nagydíj. Az ötödik szezon bajnoka, Hun_Safee idei első győzelmét aratta, végig kézben tartva a futamot, korábbi nagy sikereit lemásolva vezetett, és egy apró megingás sem volt látható nála. Mögötte viszont rendesen zajlott az élet.

A valóságban alkották meg a Need for Speedet

A 25-35 éves korosztály számára igazi nosztalgiabomba lesz az alábbi videó, amelyben valódi környezetben alkották újra az egyik legnépszerűbb Need for Speed-epizódot.