2024. július 7. vasárnap

Silverstone

Russell év elején nem is álmodott volna erről

George Russell vezette a hazai hármast a Brit Nagydíj időmérő edzésén: a harmadik pole-ját szerző Mercedes-pilóta holnap le akarja győzni Norrist és Verstappent.

F1-es Brit Nagydíj – az időmérő végeredménye

Russell vezetésével a Mercedesek az első sorban, Norris és Verstappen a másodikban: mutatjuk a silverstone-i kvalifikáció végeredményét.

Russell a pole-ban, a Mercedesé az első sor Silverstone-ban

Hármas hazai vezetés a Brit Nagydíj időmérőjén: Russell Hamilton és Norris előtt a pole-ban! Verstappen csak negyedik, Perez már a Q1-ben kiesett.

Ez volt az F1-es Brit Nagydíj időmérő edzése

Szárazon és vízen is jó edzéseket futottak a hazai pilóták a silverstone-i F1-es hétvégén, de a lényeg csak most jön: kövesd velünk élőben a kvalifikációt!

F2: Esős Antonelli-remeklés és győzelem

Andrea Kimi Antonelli domináns teljesítménnyel szerezte meg első F2-es győzelmét a piros zászlóval és biztonsági autós fázisokkal tarkított esős sprintfutamon.

F1-es Brit Nagydíj – a 3. szabadedzés végeredménye

A Mercedes az első két helyen, mögöttük egy újabb hazai versenyző – esőben is az élcsapatok az élen. Mutatjuk, hogy indult a szombat Silverstone-ban.

Russell zárta az élen az esős harmadik edzést

Megforgások, piros zászló, változó körülmények – az esős edzések sava-borsa benne volt a Brit Nagydíj harmadik gyakorlásában. A Mercedesek az élen.

A McLaren nyitott az élen Silverstone-ban

Mészáros Sándor nap végi összefoglalója a Brit Nagydíj F1-es paddockjából, Silverstone-ból.

A McLaren az élen, a Red Bull lemaradva: pénteki F1-es hírek

Lando Norris a Mercedesszel számol, Max Verstappenék válaszokat keresnek, jön az új F1-es gumi és a Pitt-film, veszélyben Perez ülése: íme a mai hírek.

A lassú kanyarokban kap ki eddig a Red Bull

Max Verstappen szerint a McLaren szárnyal, dr. Helmut Marko pedig úgy fogalmazott, hogy mindent elveszítenek a lassú kanyarokban. Mennyire van bajban a Red Bull?

Norris: Egálban vagyunk a Mercedesszel

Lando Norris szerint a Mercedes is olyan gyors, mint a napot az élen záró McLaren, csak még nem tekerte fel igazán a motort.

F1-es Brit Nagydíj – a 2. szabadedzés végeredménye

McLaren 1–2, nehezen olvasható erőviszonyok: mutatjuk, hogyan zárult a pénteki nap Silverstone-ban.