Sargeant

A Williamsnek vannak más jelöltjei is

Még mindig nem született döntés az amerikai F1-es pilóta, Logan Sargeant jövőjéről, aki az elsődleges jelölt a Williamsnél – de nem az egyetlen!

Sargeant nem látja akadályát a maradásnak

Bár elismerte, hogy még ő sem tudja, hogy megtarthatja-e 2024-re is a Williams ülését az F1-ben, az amerikai úgy érzi, eleget fejlődött az utóbbi futamokon.

A safety car „kinyírta” a Williams esélyeit Las Vegasban

Rendkívül ígéretes verseny elé néztek a Williams pilótái, akik az ötödik és hatodik helyről rajtolhattak Las Vegasban, ám végül pontot sem szereztek.

A harmadik sor a Williamsé: Albon szerint nyomás van rajtuk

Szenzációs időmérőt teljesített a Williams, Logan Sargeant fülig érő szájjal beszélt, Albon szerint ez már egy kis nyomást is helyez rájuk Las Vegasban.

F1-es Mexikóvárosi Nagydíj: A rajtrács

Az élmezőnyt érintő büntetések nélkül is kusza a Formula-1-es rajtsorrend: két Ferrari az első sorban, AlphaTauri a negyedik helyen, McLaren a mezőny végén.

Ítéletek: Verstappen és Hamilton megúszta, Sargeant nem

Vizsgálatok egész sorát folytatták le a felügyelők az F1-es Mexikóvárosi Nagydíj időmérője után, de végül csak a Williams amerikaiját meszelték el.

F1Stat: Leclerc-nek nem megy a pole-ból

Verstappen rekordot döntött és állított be, Norris közelíti Heidfeldet, Leclerc 21 pole-ból csak négyszer nyert, Alonso legrosszabb hétvégéje volt – austini F1-es statisztikák.

Ájulásközeli állapot, látásprobléma, hányás: kiakadtak az F1-esek a katari hőség miatt

Megviselte a versenyzőket az F1-es Katari Nagydíjon tapasztalt forróság: több pilóta szerint is veszélyesek voltak a körülmények vasárnap.

„Nem szégyen kiállni, ha rosszul vagy”

Betegséggel küzdött az F1-es Katari Nagydíjat rosszullét miatt feladó Sargeant – Russell ájulással küzdött, Stroll egyből a mentőkhöz szaladt, Ocon a sisakjába hányt.

Pitwall: Álomcsapat – Vettel, Button, Kubica

Egy elutasított csapat, egy F1-es autóba ülő hölgyversenyző, a Jota nagyratörő tervei, magyarországi MotoGP-futam, Marc Marquez, WRC – átbeszéltük az elmúlt egy hét legfontosabb híreit.

Andretti, Lawson, Norris, Sargeant – csütörtöki F1-es hírek

Nem lesz női pilóta az F1-ben, nem ígértek ülést Lawsonnak, Ricciardo valószínűleg nem tér vissza Katarban, Palou a világ legjobb versenyzője? Csütörtöki hírek.