2024. október 10. csütörtök

Rali

Hibján: Legyen értelme annak, amit csinálunk

Annak ellenére jókedvűen várja a veszprémi futamot Hibján Joci és Szurovcsák Pisti, hogy nem tudnak részt venni a teszten. Optimistán állnak az egészhez, pedig tudják, ez a murva kicsit más, mint a szombathelyi.

Turánék imádják a Veszprém Ralit

Második, és egyben utolsó murvás versenyéhez érkezett az Országos Rallyebajnokság, mely ötödik futamának Veszprém ad otthont július 7-én, 8-án. A Turán Motorsport párosa továbbra is a bajnokság éléről várja a folytatást.

Kazár Miklós: új motor, régi sikeresség

Túl van az idei quad bajnoki szezon újabb fordulóján Kazár Miklós, aki a 450+ kategóriában ismételten rajt-cél győzelmet aratva az első helyen végzett.

Ha akar, tesztelhet WRC-t Raikkönen

A regnáló ralivilágbajnok, Sebastien Ogier azért megjegyezte: tudjuk, hogy Raikkönen nem a munkamoráljáról híres és azt is, hogy szenvedett a WRC-ben, amikor legutóbb próbálkozott.

Hibján: Nem adta egykönnyen senki magát

A székesfehérvári futamon Hibján Joci és Szurovcsák Pisti újabb pontokkal gazdagodott az 6-os géposztályban, a 4. helyüknek köszönhetően. Ők már az első gyors előtt harcoltak, ezért hálásak az elért eredményükért.

Jánosa: Szerencse a szerencsétlenségben

A Székesfehérvár Ralin ismét rájárt a rúd…akarom mondani a jeladó a Jánosa Ákos – Rubóczky Attila párosra. A Peugeot Kupában végig stabilan tartották a második helyet, de a technikai problémájuk miatt csak harmadikok lettek.

Tim Gábor: Két kiesés után megpróbálunk felállni

Tim Gábor pályaversenyzésben már megszokta, hogy az autósporttal jár a műszaki hiba. Voltak idényei, mikor sorozatban esett ki, rajta kívül álló okok miatt. Most is hasonló helyzetbe került.

Eddigi legjobbját hozta Velenczei Ádám Fehérváron

Pályafutása eddigi legjobb eredményével zárta az idei Taxi4 Székesfehérvár Ralit Velenczei Ádám és Szedő Csaba, a szezon negyedik állomásán megszerezték első szakaszgyőzelmüket a Hyundai-jal, a célba pedig az abszolút második helyen érkeztek.

Turánék vezetik a bajnokságot

A szombati 4+1 gyorsasági szakasz után vasárnap 8 mért szakasz szerepelt a Székesfehérvár Rali, a 2018-as Országos Rallye Bajnokság negyedik futamának útvonalában. A Turán Motorsport párosa, Turán Frici és Bagaméri Laci 0,6 másodperccel a 2. helyről várta a folytatást.

Vincze is feliratkozott az idei futamgyőztesek közé

A várt szikrázó küzdelem elmaradt a Székesfehérvár Rali befejező napján, Vincze végül ellentmondást nem tűrően húzta be az első helyet, így szorosabbá és érdekesebbé tette a bajnok tabellát.

Hárman is fej-fej mellett a Fehérvár Ralin

Az első nap végén két másodperc sincs egészen az első három helyezett között, Hadik Andrásék lemaradtak, óriási izgalmakat ígér a vasárnap.

Hibján: Nem csak leporolni kell az itinert

A szombathelyi futamon Hibján József és Szurovcsák István előkelő helyen végzett, úgyhogy ismét maximális lelkesedéssel vágnak neki az újabb erőpróbának Székesfehérváron.