2024. október 15. kedd

Raikkönen

Vettelnek nincs beleszólása Raikkönen sorsába

Sebastian Vettel, a Ferrari F1-es versenyzője nyilatkozott arról, ő megtartaná-e a maranellóiak helyében jelenlegi csapattársát, a 2007-es világbajnok Kimi Raikkönent.

Az F1 100 fejese, 1. - Raikkönen és Gyulay egy szinten áll

A Formula-1 száz legbefolyásosabb személyének listáját közölte a Paddock Magazine, amelyből kiderül, kik játsszák a fő szerepeket a sport működtetésében. Az első részben a 100-61. helyezetteket vesszük sorra.

Retro – Super DC és Kimi yacht-kirándulása

Bár az időmérő edzés ellopta a show-t a 2006-os Monacói Nagydíj hétvégéjén, a verseny is számos emlékezetes momentumot hozott - többek között Juan Pablo Montoya utolsó F1-es dobogóját.

Raikkönen nem bulizik Monacóban

Kimi Raikkönen, a Ferrari versenyzője számára a Monacói Nagydíj az F1-es versenynaptár különlegességét jelenti, ám nem az átbulizott éjszakák miatt – abban neki nem lesz része.

Retro – Raikkönen-siker, Williams-tündöklés Monacóban

2005-ben ezen a napon rendezték meg az F1-es szezon hatodik futamát, a Monacói Nagydíjat, amelyet hiába nyert meg a McLaren, a show-t a wokingiak egyik ősi riválisának versenyzőpárosa vitte el.

Robin lesz a következő Verstappen?

„Az egészet az teszi igazán ijesztővé, hogy az apja ellen is versenyeztem” – talán egyszer Max Verstappen mondja majd ezt Robin Raikkönenről? Remek fotó reagál a hétvégi győzelemre!

10 nagy debütálás: Átigazolás után győzelem

Az F1 történetében Max Verstappen a 10. pilóta, aki átigazolása után megnyerte első versenyét új csapatánál – no meg még egy-két hasonló eset is volt, ezeket idézzük fel az alábbi összeállításban.

2017: Rosberg és a Ferrari egymásra talál?

Egy olasz lap szerint a maranellói F1-es istálló és a világbajnokság jelenlegi éllovasa többször beszélt egymással az utóbbi időben - a pletykák természetesen máris szárnyra kaptak.

Ferrari: Nem a stratégián múlt a győzelmünk

Kimi Raikkönen csak néhány tizeddel maradt le az elsőségről az F1-es Spanyol Nagydíjon, a csapatfőnök pedig rámutatott, miért nem sikerült a finnek megelőznie Max Verstappent.

Meglepő: Raikkönen elégedett a 2. hellyel

A finn F1-es pilótának hosszú idő után először nyílt lehetősége a győzelemért harcolni, ám nem tudta átrágni magát a használtabb gumikon is zseniálisan védekező Max Verstappenen.

Még Kimi is örül Verstappen győzelmének

Történelmi volt a 2016-os Spanyol Nagydíj dobogója: Max Verstappen minden idők legfiatalabb F1-es futamgyőztesévé vált. A két ferraris a pódiumon gratulált fiatal társának.

Kimi: Ezt bírod kérdezni az időmérő után?

Az F1-es Spanyol Nagydíj kvalifikációjának volt egy érdekes mozzanata Lewis Hamilton és Kimi Raikkönen között, amelynek azonban sem ők, sem a versenyirányítás nem tulajdonított túl nagy jelentőséget.