Motor

Ők a motorépítés nagyágyúi: Sacred Steel chopperek

November 18-án új motoros sorozat debütál a Discovery Channel Magyarország műsorán. A Sacred Steel chopperek nézői a világ egyik legkülönösebb motoros klubjának életébe pillanthatnak bele.

A Mercedes ettől nem is kívánhatna többet

A brackley-i alakulat a hibrid éra harmadik évében is megállíthatatlannak bizonyult, annak ellenére, hogy nem voltak annyira eredményesek, mint az elmúlt F1-es szezonban.

A Red Bull még most sem barátkozott meg a V6-osokkal

A hibridéra első két évében a Milton Keynes-iek sokat szenvedtek a motorok miatt, és hiába az idei előrelépés, a csapat nem tud megbékélni velük - Helmut Marko elmondta, miért.

Elvesztette a kedvezményeit a Suzuki

Maverick Vinales Phillip Island-i dobogója azt jelentette, hogy a „kékek” mostantól nem élhetnek azokkal az engedményekkel, amelyeket a kevésbé eredményes gyártóknak tesznek lehetővé a szabályok.

Íme, a MotoGP teljes 2017-es mezőnye!

Miután az Aspar Team bejelentette Karel Abraham szerződtetését, teljessé vált a királykategória jövő évi felállása: az egyetlen kérdés már csak azt érinti, hogy a Pramac Racing melyik versenyzője mehet majd a Ducati legfrissebb változatát, a Desmosedici GP17-tel.

Bódis Ricsi a dobogón Jerezben

A 220 Volt H-Moto Team versenyzője a második helyről rajtolva a harmadik lett a jerezi első futamon a Superbike-vb betétsorozatában, az EJC-ben.

Bátorító a 2017-es Ferrari-motor fejlődése

Luigi Fraboni, a Ferrari erőforrásáért felelős szakember osztotta meg véleményét a jövő évi motor fejlesztési üteméről, és arról, hogy a zsetonrendszer eltörlésének örülnek-e az olasz istállónál.

Bódis jerezi dobogóval zárná az évet

Ismét egy ismerős pályán, ezúttal a spanyolországi Jerezben száguld a hétvégén a 220 Volt H-Moto Team versenyzője, Bódis Ricsi. A 22 éves magyar motoros izgatottan várja az idei szezonzáró versenyt a Superbike-vb betétsorozatában, az EJC-ben, ahol ezúttal két futamon mutathatja meg, igenis a legjobbak között a helye.

Tomracing: Gyutai Adrián újra a csapatnál!

A Tomracing Motorport utánpótlás versenyzői rendkívül sikeres szezont tudhatnak maga mögött, Oláh Barnabás, Kovács Zoltán, Surányi Balázs és Babonics Márk kimagasló teljesítménnyel értek el bajnoki címeket és dobogós helyezéseket.

Tomracing: Díjeső az utánpótlásnak

A Tomracing Motorsport utánpótlás csapata remekelt az idei szezonban és az év végi díjátadó ünnepségen háromszor is értük szólt a magyar himnusz.

H-Moto Team: Zárásként díjátadó

Igazán büszke lehetett legifjabb versenyzőire a MAMS Kispályás és Utánpótlás Bajnokság szlovákiai díjátadó ünnepségén Magyarország legnagyobb gyorsaságimotoros csapata, a 220 Volt H-Moto Team.

Kecskeméti Márk a Supermoto Kupa győztese!

Lezárult a MAMS Supermoto kupasorozat 2016-os szezonja, melynek kategóriáiban a Tomracing motorsport versenyzői is érdekeltek voltak. Az Euro-ringen rendezett végső összecsapáson Kecskeméti Márk szó szerint mindent vitt – pole pozíció és két futamgyőzelem, de Hartmann Ferenc eredményesen teljesített!