Miller

MotoGP: Véletlenül leállította a motorját, elbukta a rajthelyét Miller

Jack Miller akár a legjobb ducatis is lehetett volna a Thaiföldi Nagydíjon, a start előtt elkövetett hibája miatt viszont a bokszból kellett rajtolnia, így csupán a 14. hely lett az övé.

Elkelt a Pramac Ducati kiadó ülése

Hosszú hetek huzavonája után szerdán a Pramac Racing bejelentette, hogy jövőre is az ausztrál motoros lesz Francesco Bagnaia csapattársa, s mindketten GP20-as Ducati Desmosedicivel fognak versenyezni.

Marquez 2,5 másodperc előnnyel a pole-ban

Marc Marquez használta ki legjobban a változó körülményeket az időmérő edzésen, és elképesztő, két és fél másodperces előnnyel szerezte meg a pole-pozíciót Miller és Zarco előtt. Dovizioso a negyedik rajthelyről várhatja a futamot Pol Espargaro és Rins társaságában.

Petrucci és Miller is a Ducati gyári ülésére hajt

Ebben persze nincs sok újdonság, eddig is nyilvánvaló volt, hogy közülük kerülhet ki Jorge Lorenzo utódja, de az Olasz Nagydíj helyszínén mindkét pramacos beszélt arról, milyen nyomással jár számukra ez a tét.

Jack Milleré a meglepetés-pole, Marquez eltaktikázta magát

Hihetetlen nagy kihívás elé állította a félig száraz, félig nedves termasi pálya a MotoGP mezőnyét, a címvédő Marc Marquez rossz gumiválasztás miatt csak hatodik lett, a pole-t az elsőként száraz gumikra váltó Jack Miller zsebelte be Dani Pedrosa és Johann Zarco előtt.

A drámai MotoGP-szezon eddigi alakulása

Igazán kiváló MotoGP szezont láthatunk eddig, tele izgalommal és drámával. Képes és videós összefoglalónkon keresztül idézhetitek vissza 2017 első felének legjobb MotoGP-s történéseit.

A Honda Indyben sem érti a motorhibák okát

A Honda a Formula-1-ben azzal a gonddal szembesült, hogy a gyakran jelentkező motorhibák okát többször nem tudják felfedni. Most az IndyCarban is hasonló a helyzet, Alonso aggódhat a megbízhatóság miatt.

Miller uralta a száradó pályát Le Mans-ban

Eleinte még nedves, az utolsó percekben azonban már szinte teljesen száraz aszfalton kellett körözniük a MotoGP szereplőinek a Francia Nagydíj első edzésén, amelyen a Marc VDS Honda ausztrálja bizonyult a leggyorsabbnak.

Miller az élen, Marquez gyomorrontást kapott

Folyamatosan javuló körülmények között került sor a királykategória péntek délutáni gyakorlására Malajziában, ahol a végén slick gumikkal próbálkozó ausztrál érte el a legjobb köridőt. Az összesített tabellán ugyanakkor még mindig a délelőtti legjobb Marc Marquez áll az élen, aki gyomorrontás miatt kénytelen volt kihagyni a mostani tréninget.

Hayden egy verseny erejéig újra a MotoGP-ben

Hétfő reggel megerősítésre került a napok óta terjedő pletyka, miszerint a MotoGP 2006-os világbajnoka helyettesíti a kézsérüléssel bajlódó Jack Millert az Aragóniai Nagydíjon. Az amerikai nem számít egyszerű menetre, de szeretné jól érezni magát régi bajnokságában.

Crutchlow: Jack nagyon megérdemelte ezt

Rengetegen gratuláltak Jack Millernek szenzációs asseni győzelméhez: köztük volt tavalyi csapattársa, Cal Crutchlow is, aki rendkívül elismerő szavakkal beszélt a fiatal ausztrálról.

MotoGP: Miller nyerte az évtized legőrültebb versenyét

Felejthetetlen versenyt hozott a Holland TT történetének első vasárnapi viadala: a hol száradó pályán, hol szakadó esőben megrendezett, egy ízben félbe is szakított futamon 2006 után először született szatellit győzelem! Miller a vb-éllovas Marquezt megelőzve nyert, a dobogót Redding tette teljessé. Rossi bukott, Lorenzo csak a kiesők miatt fért be a top10-be.