2024. október 7. hétfő

MickSchumacher

Megidézi a nagy időket Mick Schumacher

Az ifjú Schumacher lesz a Német Nagydíj egyik attrakciója: alig várja, hogy vasárnap apja 2004-es Ferrariját vezesse, mellyel Michael hetedik világbajnoki címét szerezte és Hockenheimben is nyert.

Olasz és hazai győzelem, Mick Schumacher a 6.

A szombati főfutamot Luca Ghiotto, a vasárnapi sprintversenyt pedig egy kései előzéssel Jack Aitkent nyerte Silverstone-ban, míg Michael Schumacher fia három ponttal távozhat a brit helyszínről.

Mick Schumacher nem adja fel

Nagy túlzás lenne azt állítani, hogy újonc Formula-2-es szezonjában az ifjabb Schumacher olyan eredményt szállít, amilyet elvárnak tőle. A kétarcú osztrák verseny rámutatott: sokszor nem saját hibája miatt szenved, ugyanakkor egy jó napján képes sorra előzni a többieket.

F2: Sette Camara nyert, Schumacher 4.

Izgalmasan alakuló, nagy balesettel tarkított futamot hozott az F2 osztrák sprintversenye vasárnap. Az utolsó hat körben nagy harc folyt az első helyért, miután elhagyta a pályát a biztonsági autó.

Reálisan látja a helyzetét Mick Schumacher

A hétszeres F1-es világbajnok fia azt mondja, hogy nem fogja erőltetni a csúcskategóriába lépést, csak akkor, amikor már úgy érzi, hogy készen áll a kihívásra.

Hubert ismét nyert, Schumacher most is kiesett

Anthoine Hubert zsinórban második sprintversenyét nyerte a Formula-2-ben, így a Renault üdvöskéje hazai pályán, a Paul Ricardon ünnepelhetett újabb győzelmet. Correáé a 2, Zhoué a 3. hely.

Saját csapattársa tarolta le Mick Schumachert

Már az első körben piros zászlóval szakították meg a Formula-2 francia főversenyét: a káosz a két Prema ütközésével kezdődött. Nyck de Vries harmadik győzelmét szerezte a szezon során, már ő vezeti a pontversenyt.

Most már eredmények kellenek Mick Schumachertől

A fiatal pilóta egyelőre nem szerepel túl jól az F2-ben, csapatfőnöke szerint pedig most már pontokra kell váltani a teljesítményét - bár nagyon azért nem aggódik emiatt.

Schumacher mentheti meg a Német Nagydíjat

Mick Schumacher lehetséges F1-es szerződése lehet a legkomolyabb ütőkártya a németországi szervezők kezében, hogy új szerződést köthessenek a Liberty Mediával, Hockenheim ugyanis kikerülhet.

Surer: Ne nagyítsák fel Schumacher hibáit

A Formula-3-ban tavaly a bajnoki címig menetelt Mick Schumacher, idén azonban egy osztállyal feljebb egyelőre kevésbé villog. Marc Surer szerint nem kéne ilyen gyorsan pálcát törni felette.

Mick Schumacher: Apámhoz mérem magam

Egyik jelenlegi Formula-1-eshez sem hasonlítja magát Mick Schumacher: bár elismeri, hogy tőlük is sokat tanul, hétszeres világbajnok apja az, akinek sikerei és döntései a mércét jelentik számára.

Megbánhatja Mick Schumacher a ferraris szerződést?

Az egykori Formula-1-es világbajnok szerint a jelenleg a Formula-2-ben versenyző Mick Schumachernek rosszul is elsülhet az, hogy a Ferrari pilótaakadémiájához csatlakozott.