MHHKartTeam

MHH Kart Team: Újabb kettős győzelem

Kettős győzelemet aratott az MHH Kart Team az országos bajnokság nyitófutamán a Kakucs Ringen.

MHH Kart Team: Kettős győzelem Adrián

Tarolt az MHH Kart Team a Közép-Európai Rotax Max Challenge (CEE) első futamán, az olaszországi Adriában. Krózser Menyhért a Mini Max kategóriában az egykori Forma–1-es versenyző, Alex Wurz fiát, Oscart legyőzve megnyerte a szuperdöntőt és a hétvégét is.

MHH Kart Team: Igazolt hiányzás

Vírusos megbetegedés miatt az időmérő után fel kellett adnia a WSK Super Masters sorozat utolsó hétvégéjét Krózser Menyhértnek.

MHH Kart Team: Kettős dobogó Jesolóban

Magabiztos győzelemet aratott Krózser Menyhért Jesolóban, a CEE Bonus Cup Mini kategóriájában, ahol a döntőt és a szuperdöntőt is megnyerte. Fodor Géza pedig idei első versenyén a DD2 Masters mezőnyben állhatott dobogóra.

MHH Kart Team: Erős hétvége a WSK-ban

Két héten belül két különböző bajnokságban mutathatta meg képességeit Krózser Menyhért, az MHH Kart Team versenyzője.

MHH Kart Team: Menya 11. lett a Winter Cupon

A WSK után a ROK sorozatban is jeleskedett Krózser Menyhért. Az MHH Kart Team 11 éves versenyzője a Mini kategóriában a Winter Cup döntőjében pályafutása legjobb eredményét elérve a 11. helyet szerezte meg. Ezzel mellesleg nyert egy WSK-futamot is.

MHH Kart Team: Esős megmérettetés

Igen nehéz körülmények között versenyzett az MHH Kart Team junior pilótája Krózser Menyhért a WSK Super Master Series első futamán, az olaszországi Adrián.

MHH Kart Team: Menya legjobb eredménye!

Pályafutása legjobb eredményével kezdte Krózser Menyhért a 2019-es szezont, a WSK Bajnokok Kupája (Champions Cup) versenyén, ahol a 81 indulóból a 16. helyre kvalifikálta magát, a döntőben 24. lett, de volt olyan selejtező futam, ahol 2.-nak intették le.

WSK teszt – Adria: Menya az élmezőnyben

Biztatóan kezdte a szezont az MHH Kart Team versenyzője Krózser Menyhért, aki a WSK hivatalos tesztjén az élmezőnyben gokartozott, a hétvégén pedig éles körülmények között is bizonyíthat.

MHH Kart Team: Menya a farkasok között

38 ország 143 versenyzője vívott meg az olasz ROK-bajnokság Mini kategóriájának szezonzáró rendezvényén az International Finalen, amelyen Krózser Menyhért több figyelemre méltó eredményt mutatott fel.

Fodor Géza tovább építkezik

Két versenyen is rajthoz állt Fodor Géza az ausztriai Bruckban. Az első hétvégén a Euro Trophy, a következőn pedig a CEE mezőnyében mérkőzött meg és egy második illetve egy negyedik helyet szerzett DD2 Mastersben.

Adria ROK Final: Menya dobogón

Idei egyik legnehezebb versenyén vett rész Krózser Menyhért a ROK Finalen az olaszországi Adriában, ahol a Bridgestone Kupa harmadik helyét szerezte meg.