2024. szeptember 29. vasárnap

LeMansi24órás

LM24 – 14. óra: Toyota-dráma után Porsche-vezetés

Sokáig a Toyotának állt a zászló a 85. Le Mans-i 24 óráson, ám a késő éjszakai drámák után az #1-es Porsche ragadta magához a vezetést. Az LMP2-ben és a GTE Próban is óriási a küzdelem.

LM24 – 11. óra: Toyota-csőd

Le Mans megpróbálta felülmúlni a tavalyi drámát is, és bő két óra alatt kivégezte a Toyota teljes csapatát: óriási ziccerben az #1-es Porsche, a legjobb LMP2-es autó összetett dobogós lesz.

LM24 – 8 óra: Ketten maradtak(?)

Újabb nagymenőt ért utol a technika ördöge, az öt győzelemre esélyes autó közül csak kettő vészelte át probléma nélkül a verseny első harmadát – dráma volt az amatőr kategóriában is.

LM24 5. óra: Toyota-tempó, Porsche-dráma

Egy Porsche elszállt, a másik viszont üldözi az éllovas autót - megvolt a verseny második nagyobb balesete és sok kisebb dráma. Izgalmasan alakul a 85. Le Mans-i 24 órás verseny!

Le Mans 2. óra: Baleset és Toyota-fölény

A rajt a Porsche számára sikerült jobban, de az első kiállások során a Toyota visszaszerezte a kettős vezetést: volt egy nagy baleset, kiesők és drámák, hatalmas harc a kisebb kategóriákban – eddig remek a verseny!

Ez történt a Le Mans-i 24 óráson

A Formula.hu idén is 24 órás élő közvetítéssel követte végig a világ legnagyobb autóversenyét, a Le Mans-i 24 órás száguldást. Aki velünk tartott egészen vasárnap délutánig, az nem maradt le semmiről!

Le Mans: Űridővel pole-ban a Toyota

A Toyota szerezte meg az első két rajthelyet a 85. Le Mans-i 24 órásra, ráadásul Kamui Kobayashi olyan időt futott, mely előzetesen elképzelhetetlennek tűnt – az LMP2-ben is rekord született.

Ne maradj le semmiről: Hungaroring és Le Mans

A Hungaroringre látogatók kilenc magyarnak szurkolhatnak a TCR-ben, élvezhetik a DTM és az F3 Eb küzdelmeit, míg az otthon maradókat a világ legnagyobb autóversenye, a Le Mans-i 24 órás várja!

Le Mans: Bemutatjuk a 60 autó 180 pilótáját

Mindjárt itt van a Le Mans-i 24 órás futam, a világ legnagyobb autóversenyének 85. kiadása: segítünk eligazodni a mezőnyben, bemutatjuk, kik vezetik az autókat, a régi ismerősöket és a kategóriák nagy esélyeseit.

Valós idejű abroncsinformáció a Le Mans-i verseny alatt

Az autósportban volt már rá példa, hogy a technológia közelebb hozta a sportot a nézőkhöz és szurkolókhoz – idén a Le Mans-i 24 órás autóversenyt turbózzák fel egy kicsit azzal, hogy az abroncsinformációk már a verseny ideje alatt elérhetővé válnak.

Le Mans: Dióhéjban, amit tudni kell

60 autó, 180 versenyző, 5000 kilométer, 5 gyári prototípus, 4 kategória, 24 óra – csak néhány adat a hétvégén sorra kerülő Le Mans-i 24 órás versenyről, melyről most egy kis gyorstalpalót olvashattok.

Milyen szimulátorral készül egy pilóta Le Mans-ra?

Townsend Bell így próbál minél jobb formába kerülni a 24 órás megmérettetés előtt - valami hasonló technikával mi is elszórakoznánk...