2024. október 8. kedd

KissNorbert

Kiss Norbert: Győzelmek után egy negyedik

Kiss Norbert a 8. helyről indulva rögtön a rajt után feljött a 4. pozícióba, ám aztán hiába haladt szinte végig együtt az élmezőny, többet már nem sikerült előznie az Eb-címvédő magyarnak.

Kiss Norbert fölényes rajt-cél győzelmet aratott

Egy pillanatig sem volt kérdés, hogy a pole-pozícióból rajtoló címvédő Kiss Norbert szerzi meg a győzelmet Valenciában, a Kamion Európa-bajnokság idei harmadik versenyén.

Kiss Norbi fantasztikusan kezdte az évet

Az első futamon elért ezüstérmét követően a fordított rajtrács hetedik helyéről aratott győzelmet az Európa-bajnok Kiss Norbert, azaz nagyszerű formában kezdte címvédő hadjáratát a magyar versenyző.

Nemes ügy mellé állt Kiss Norbi és az OXXO

Különleges, az autósport eddigi történetében példátlan döntésre szánta el magát Kiss Norbi, hatszoros magyar bajnok autóversenyző, az OXXO Energy Truck Race Team Európa-bajnok kamionversenyzője.

Újjáéled a csoda: Opel Astra Kupa újratöltve!

1994-ben indult útjára Magyarország első márkakupa-sorozata, az Opel Astra Kupa. A versenyautókat a szentgotthárdi Opel-gyárban szerelték össze, és egészen 2006-ig versenyeztek velük a kupasorozatban.

Kamion-Eb: Magyar verseny, magyar hősök

Szeptemberben a kamionos Európa-bajnokság a Hungaroringre látogat, az esemény sajtótájékoztatóján számos részlet látott napvilágot a programmal kapcsolatban, mint a jeggyel kapcsolatos tudnivalók és tv-közvetítés.

Kiss Norbert az FIA díjátadója előtt is nyert

Különleges rendezvényen volt legyőzhetetlen Kiss Norbert, a kamion-Eb idei bajnoka. A magyar versenyző az FIA díjátadó ceremóniája előtti kombinált gokartversenyen nyert Dr. Harald Hertz oldalán Dohában.

Jövőre a Hungaroringre is ellátogathat a Kamion-Eb mezőnye

Az FIA ma nyilvánosságra hozta a Kamion Európa-bajnokság 2015-ös kalendáriumának tervezetét, amelyben a magyar szurkolók nagy örömére a Hungaroring is helyet kapott.

Kiss Norbert megható sikere - Interjú az Európa-bajnokkal

A sportban bajnoki cím és bajnoki cím között is van különbség. Nem mindegy, hogyan érte el azt a csapat, mi mindenen ment át előtte, mennyi nehézséget küzdött le. És a sportban vannak felemelő pillanatok. Ilyenek azok, amikor egy igazi tehetség és sok-sok ember kitartó munkája beérik. A pillanat, amikor mindenki félreáll, és a méltó győztesnek tapsol.

Kiss Norbi Európa-bajnok lett a Le Mans-i esőben

Kiss Norbert nyerte a Le Mans-i kamionos hétvége első vasárnapi futamát, és ezzel bebiztosította az FIA által szervezett Európa-bajnokság 2014-es bajnoki címét.

Kiss Norbi a kamionos Európa-bajnoki cím kapujában

Kiss Norbi a pole-ból indulva nyerte az első futamot, majd a másodikon is dobogóra állhatott, így minden esélye megvan arra, hogy vasárnap megnyerje a Kamion Európa-bajnokságot.