2024. október 6. vasárnap

Játék

Kisorsoltuk a Magyar Nagydíj páros belépőjét

Pár héttel ezelőtt nyereményjátékot indítottunk, amelynek tétje két belépőjegy volt az e hétvégi Magyar Nagydíjra. A szerencsés nyertes pedig...

Ilyen egy F1-es kör visszafelé Silverstone-ban

Ha a valóságban erre nem is kerülhet sor, a virtuális világban érdemes kipróbálni, milyen érzés végigszáguldani a menetiránnyal szemben a brit pályán – az alábbi videós pont ezt tette az F1 2019-ben.

Meddig zárkózik fel a virtuális Vettel?

Bár a valóságban a pole-ból indult és elsőként is ért célba – bár a győzelem nem lett az övé –, egy játékos kipróbálta, az utolsó kockából mire menne a ferraris német a kanadai pályán.

Bereznay is véleményezte az F1 2019-et

Bár személyesen még nem próbálhatta ki, az F1 Esports tavalyi összetettbeli ezüstérmese így is összegyűjtötte és elmondta, mit érdemes tudni a néhány hét múlva megjelenő új játékról.

Ilyen egy kör Monacóban visszafelé

A pálya néhány apró módosítástól eltekintve az elmúlt 90 évben változatlan maradt, de most megnézhetjük azt is egy videós jóvoltából, milyen lenne, ha ellentétes irányban haladnának rajta az F1-esek.

Ha Raikkönen F1-es játékokkal játszana…

A népszerű sorozatban szerepelt már Vettel és Bottas, alighanem a legnagyobb durranás azonban most jött: ilyen lenne, ha Kimi Raikkönen Formula-1-es játékokkal játszana!

Éld túl Bakut – visszafelé!

Mindig izgalmas megnézni, milyen egy F1-es pályán végigmenni ellentétes irányban, de hogy ezt verseny közben, ráadásul az egyik utcai pályán tegye meg egy videós – a végeredmény a totális őrület!

Meddig zárkózik fel a virtuális Vettel Bahreinben?

A valóságban egy megforgás és szárnycsere után kellett átvágnia a mezőny egy részén, az alábbi játékos viszont szánt szándékkal a rajtrács végéről rajtolt – de vajon meddig tudott felkapaszkodni?

AMTS-játékunk nyertesei

A hétvégi Automobil és Tuning Show-n kiállítóként részt vevő Autósport és Formula Magazin több fotós nyereményjátékot hirdetett meg. Két játékosunk AFM ajándékcsomaggal, egy Magyar Nagydíjra szóló páros belépővel lett gazdagabb.

Vajon visszafelé jobb a melbourne-i pálya?

Ez a játékos kipróbálta, milyen egy 2019-es F1-es autóval az Ausztrál Nagydíj helyszíne... visszafelé. Vajon jobb versenyeket produkálna, mint az eredeti? Döntsétek el ti.

Meddig zárkózik fel a virtuális Ricciardo?

Nincs is jobb hangolódás az F1-es szezonnyitó Ausztrál Nagydíjra, mint kipróbálni a játékban, meddig tudunk előretörni a Renault színeit képviselő helyi hőssel a melbourne-i Albert Parkban!