2024. október 9. szerda

IndyCar

Ne maradj le semmiről a Magyar Nagydíjon!

Mutatjuk, hogyan alakul a hétvége a Hungaroringen, de lesz Formula-E, IndyCar, NASCAR, BTCC, illetve egy 24 órás verseny is Spában - időpontok, helyszínek, tv-közvetítések.

Több B-terve is van a korábbi F1-esnek

Bár az elsődleges célja továbbra is az, hogy 2018-ban visszatérjen a száguldó cirkusz mezőnyébe, a Sauber egykori versenyzője más sorozatok iránt is nyitott – a lényeg, hogy felkészültnek érzi magát.

IndyCar: Newgarden húzása győzelmet ért, még szorosabb a bajnokság

A Penske versenyzője duplázott Kanadában, ahol Alexander Rossi második IndyCar-dobogóját jegyezte. A bajnokság élén álló Dixon és Castroneves a középmezőnyben végzett, pedig a brazil az első hely felé robogott.

Ne maradj le: Túlzsúfolt hétvége jön

Láttatok mostanában durva dolgot? Nézzétek csak meg az előttünk álló hétvége versenysorozatainak menetrendjét: Formula-1, Formula-E, WTCC, IndyCar, WEC és minden jóság vár ránk - nehéz lesz semmiről sem lemaradni!

IndyCar: Három év után újra nyert Castroneves

A pontversenyben eddig is jól álló brazil az idei kilencedik futamgyőztessé vált, és már az éllovas Dixon nyomában lohol. A 300 körös iowai verseny lefolyását piros zászló kavarta meg.

IndyCar: Dixon zseniális előzéssel nyert a Penskék előtt

Meglepő, de a pontversenyben vezető Ganassi-pilóta első győzelmét aratta a 2017-es IndyCar-szezonban - az új-zélandi remek versenyzéssel múlta felül a Penskéket, csapattársa viszont baleset áldozata lett a Road Americán.

Így élte át Dixon a megabukást

A legélénkebb emléke az orra előtt elrepülő sebességváltó: Scott Dixon felidézte az év egyik legnagyobb, retinákba beleégő balesetét, melynek szenvedő alanya volt Indianapolisban.

IndyCar: Kiesésdömping és duplázás

A kiesések versenye volt a texasi, ahol 13 áldozatot követelt az oválpálya. Will Power uralma alatt tartotta a körülményeket, a legnagyobb baleset kiváltója pedig a legnagyobb felzárkózó lett.

Alonso teljes szezonban az IndyCarban?

A kétszeres F1-es világbajnok, Fernando Alonso egyáltalán nem zárja ki annak lehetőségét, ha a Formula-1-ben nem kap versenyképes csapatnál szerződést, akkor teljes szezont versenyezne az IndyCarban.

IndyCar: Hamarosan egész szezonban láthatjuk a McLarent

Fernando Alonso Indy 500-as szereplésével párhuzamosan felvetődött, hogy a wokingi alakulat egy egész szezonra kiterjessze projektjét, Zak Brown most elmondta, hogy ez mikor valósulhat meg.

IndyCar: Nem dőlt meg a 106 éves rekord

A detroiti duplaforduló második versenyét, akárcsak az elsőt, szintén Rahal Letterman Lanigan Racing pilótája, Graham Rahal húzta be - nagy a tömörülés a bajnokság élén.

Még két IndyCar-pilóta oltja Hamiltont

Nevetnek és dühöngnek a tengerentúli mezőny tagjai a háromszoros világbajnok vihart kavaró nyilatkozatán. A detroiti győztes – hét futamon a hetedik – szerint könnyű annak a dolga, akinek csak csapattársát kell legyőznie, és Lewis Hamiltont Scott Dixon megszorongatná a Mercedesben.