2024. október 7. hétfő

IndyCar

Rajtkáosz, eső és Dixon 50. győzelme

Az ötszörös bajnok győzelmével ért véget a Gatewayen rendezett dupla forduló első versenye, miután az új-zélandi kivédekezte a hajrában érkező friss Indy 500-győztes Sato támadását.

Ne maradj le semmiről a Belga Nagydíjon!

A Formula-1, a Formula-2 és a Formula-3 Spában versenyez a hétvégén, de lesz IndyCar, vagy Superbike is - mutatjuk a programot és a tv-közvetítéseket is.

Podcast: Egyben marad az F1, feltámad a Williams?

Új tulajdonosa van a Williams istállónak, de vajon áll-e valaki az amerikai befektetési társaság mögött? Megszületett az új Concorde Egyezmény, de ugyanolyan szigorúan tartja-e egyben a sportágat, mint a korábbiak?

Indy 500: Alonso bizakodó a verseny előtt

Fernando Alonso másodszor rajtolhat el a legendás Indy 500-on, ám sokak szerint rossz lóra tett a Chevrolet-val. Ő úgy érzi, nem számottevő a különbség, ráadásul az elmúlt két évben is a Chevy nyert.

Minden, amit az Indy 500-ról tudni kell

Vasárnap rendezik a világ egyik, ha nem a legrangosabb autósporteseményét, nevezetesen az Indy 500-at. Lássuk, mit kell róla tudnia egy Formula-1-hez szokott európai nézőnek!

Ne maradj le semmiről hétvégén!

Most lesz az Indy500, de versenyezni fog a MotoGP, a DTM és a TCR Europe is - mutatjuk a teljes hétvégi programot a tv-közvetítésekkel együtt.

Megjött az Indy 500 nevezési listája

Az IndyCar állandó mezőnye, Alonso és Castroneves a 33 fős névsoron az augusztus 23-i versenyre: a létszám azt jelenti, hogy az időmérőn senkinek sem kell aggódnia a sikertelen kvalifikáció miatt.

IndyCar: Newgarden úgy nyert Iowában, mint még senki

Egy versenyt az utolsó, egyet pedig az első helyről startolva nyert meg a Penske az iowai oválon – Josef Newgarden dolga ezúttal könnyebb volt, de a listavezető Scott Dixonnak még mindig nincs gyenge hétvégéje.

Pagenaud utolsóból első, az aeroscreen jó szolgálatot tett Iowában

Önhibáján kívül a mezőny végéről kellett startolnia Simon Pagenaud-nak az iowai oválon futott pénteki IndyCar-versenyen, de ez sem akadályozta meg a győzelmét. A fejvédő egy csúnya sérülést viszont talán igen.

Magyar Nagydíj és MotoGP-rajt: ne maradj le semmiről!

Jön a számunkra legfontosabb F1-es futam, emellett végre a kétkerekűek királykategóriája is megkezdi 2020-as idényét – és ez még nem minden! Mutatjuk a teljes hétvégi programot a tv-közvetítésekkel.

Szinte meggyulladnak az IndyCar versenyzői az aeroscreen mögött

Idén debütált az IndyCarban a sorozat saját fejvédőértelmezése, a halo alternatívájaként létező aeroscreen: bár az első tapasztalatok pozitívak voltak, újabban már teaforró ivóvízről és intravénás kezelés szükségéről beszélnek a pilóták.

Rosenqvist először nyert, Dixon tízen kívül

A Chip Ganassi pilótája az utolsó előtti körben nyomta le Patricio O’Wardot, így először győzött az IndyCarban, az eddig hibátlan csapattársa viszont ezúttal még a top 10-ből is kiszorult.