2024. szeptember 20. péntek

HerczigNorbert

Herczig: Kalandos Lengyel Rali, biztató tempóval

Nyolcadik helyen ért célba a Lengyel Ralin a Herczig Norbert - Ferencz Ramón kettős. A MOL Racing Team versenyzőit kétszer is defekt lassította és egy helybeli kutya életét is megmentették, végül egy sportfelügyelői döntés után egyetlen tizedmásodperccel kerültek a nyolcadik helyre.

Hajszálnyin múlt a dobogó, Herczig Norbi mégis elégedett

Herczig Norbi és Ferencz Ramón a 4. helyen végeztek a Kanári-szigeteki ERC-futamon. Egy kis pech most is volt, de a MOL Racing Team pilótája ezúttal elégedett a versennyel.

Herczig: Ez a kiesés fájdalmas volt

A MOL Racing Team stábjának több gonddal is szembe kellett néznie az ERC-nyitányon, és végül technikai okok miatt kiállni kényszerültek. Bosszantó.

Herczig: Idén már reális cél az Eb-dobogó

A MOL Racing Team óriási reményekkel, feltüzelve várja az ERC-rajtot, Herczig Norbi a tavaly felszedett versenyrutinban bízik az Azori-szigeteki rajt előtt.

Hivatalos: új autóval támad Herczig Norbert

Sajtótájékoztatóan jelentette be a MOL Racing Team, hogy az Európa-bajnokságon szereplő Herczig-Ferencz páros márkát vált 2019-re: a Skoda helyett a vadonatúj Volkswagen Polo R5-tel áll rajthoz.

Elsőre 6. hely – Herczig nem maradéktalanul boldog

Ha csak az ERC-szezon előtti célokat nézzük, Herczig Norbinak semmi oka nem lenne panaszra, de a MOL Racing Team pilótájában van hiányérzet az abszolút 6. hely után is.

Hivatalos: Az Eb-n folytatja a magyar ralibajnok

Herczig Norbert új navigátorral és új csapatnévvel vág neki egy új feladatnak 2018-ban: négyszeres magyar bajnokként az ERC küzdelmeiben vesz részt az előttünk álló szezonban.

TOP50 magyar autóversenyző – 5. hely: Herczig Norbert

Az utóbbi három évben uralta a magyar ralisportot, pályafutását meghatározzák a Skoda versenyautói és 2018-ban talán még egy szinttel feljebb léphet - újabb kiváló éven van túl Herczig Norbert.

Gokartozz együtt a magyar autósport krémjével!

Gyertek ma délután a Gokart Arénába, ahol több kiváló magyar autóversenyző csap majd össze, ráadásul a kilátogatók közül többen is beszállhatnak a csatába ellenük.

Talán még sosem avattak ennyi magyar bajnokot

Autókrossz Dömsödön, gyorsasági a Hungaroringen és rali a Mecsekben: tizenkét hazai széria koronázott végső győztest vasárnap. Íme a 2017-es bajnokok dicsőségtáblája.

Három a magyar igazság és egy a ráadás

Ezt a mondást a Herczig Norbert – Bacigál Igor páros komolyan vette az ORB hétvégi pécsi futamán. A SKODA Rally Team Hungaria versenyzőpárosa ugyanis nem csak a hétvégi futamot nyerte meg, de az itt megszerzett pontszámokkal a Magyar Országos Rallye Bajnokság Abszolút Bajnokai is lettek.

Herczigék bevették a Mecseket, újra magyar bajnokok

Vasárnap nem nyert gyorsaságot, valamint egy alkalommal megforgott a Herczig–Bacigal páros, mégis győztek a szezon utolsó előtti raliján, valamint zsinórban harmadszor abszolút bajnokok lettek.