2024. október 8. kedd

Hazai

Interneten és rádión is követhető lesz a Riverside Baja

Pénteken három szakasszal elrajtol a Közép-Európai Zóna Bajnokság negyedik, és a Nyílt Magyar Terep-rallye Bajnokság idei második futama, a Riverside Baja. A verseny érdekessége, hogy ezúttal a Rallye Rádió segítségével élőben az is követheti az eseményeket, aki valamilyen okból nem tud a helyszínre kilátogatni, ugyanakkor a 2015-ös viadal két magyar győztese, az autós Fazekas Károly és a quados Somfai Mátyás idén közös csapatot alkotva tör győzelemre.

Murván folytatódik az ORB

A miskolci és ózdi aszfaltos futamokat követően a Szombathely környéki murvás ralipályákon folytatódik a küzdelem az Országos Rally Bajnokságban induló Turán Motorsport párosa számára.

MAY DAY – Küldetés teljesítve!

Béres Szabolcs hihetetlen versenyt ígért nektek és most már bátran mondhatjuk: mission completed, azaz küldetés teljesítve. A Drifting.hu csapata által szervezett nemzetközi drift versenyen hat nemzet összesen 79 pilótája nevezett.

Hatodik bajnoki címére hajt Kazár

Visszatér régi sikereinek színterére Kazár Miklós, ugyanis 2017-ben újra teljes szezont teljesít a quadosok országos bajnokságán. A Pro Racers versenyzője idén a 450+ kategóriában áll rajthoz, és már az első, Miskolcon rendezendő futamon az első helyen végezne.

Szezonnyitány a Red Bull Ringen

A BZ Racing Team számára rögtön egy külföldi futammal kezdődik a szezon. Ráadásul egy új versenyzővel is bővült a csapat.

Mayday, mayday - Újra gumifüstbe borul a RabócsiRing

Mayday, mayday, mayday… Nem, nem segítséget kérünk, hanem mantraként ismételgetjük ezt a szót, és közben számoljuk a napokat. Május 13-14. - Már csak párat kell aludnotok ahhoz, hogy elkezdődjön a 2017-es év legkomolyabb drift versenye, ahol ismét a magyar profi drift pilóták krémjét akarják legyőzni Közép-Európa legjobb drift pilótái.

Herczig-Bacigál: Fontos pontok, értékes ezüst

Április utolsó hétvégéjén az észak-borsodi és a nógrádi pályákra volt hivatalos a Magyar Országos Rallye Bajnokság mezőnye. Az esztendő második aszfaltos versenyén, a Steelvent Ózd Rali9n két nap alatt tizennégy szakaszt kellett teljesíteni a párosoknak, ezután a legjobbakat Salgótarján főterén díjazták.

Velenczei Ádám dobogóra állhatott Ózdon

Az abszolút harmadik helyen zárta a Steelvent Ózd Ralit Velencei Ádám és Szedő Csaba a Korda Racing Hyundai i20 R5-ös versenyautójával, Vizelli Károly megismételte miskolci kategória győzelmét, Balics Ákos pedig egy ezüstéremmel lett gazdagabb.

Megkezdi idei szereplését a Tomracing Motorsport Team!

Ezen a hétvégén a Tomracing Motorsport Team számára is megkezdődik a szezon, hiszen Máriapócson több versenyszámban is megméretik magukat a csapat pilótái. Míg Hartmann Ferenc a Supermoto bajnokság másodosztályában húzza majd a gázt, addig Surányi Zoltán és Surányi Balázs a Mami kupán és országos bajnokságon állnak rajthoz!

Dupla bevetés: Ózdról a Nagy Futamra

Bizakodva várja az Országos Rally Bajnokság második futamának rajtját Velenczei Ádám és Szedő Csaba, akik az Ózd Rali céljából Budapest felé veszik az irányt, hiszen május elsején a Nagy Futamon vesznek részt.

Menya első CEE-győzelme

Folytatta jó szereplését az MHH Kart Team, Krózser Menyhért pályafutása első CEE-futamgyőzelmét szerezte, Fodor Géza pedig egy második helyezéssel gazdagodott.

Több helyszínen támad a 220 Volt H-Moto Team

A 220 Volt H-Moto Team fiatalabb korosztálya a hétvégén megkezdi szereplését a különböző nemzetközi bajnokságokban.