Hazai

Nagyon küzdelmes versenyen van túl az MR Racing

Az ötös kategória második helyén debütált az MR Racing párosa a Neukirchner András - Guzi Róbert az első osztályban, ahol több technikai probléma is hátráltatta őket a székesfehérvári versenyen.

A MicroMax legsikeresebb versenyzője Kecskeméten

A hétvége második legsikeresebb versenyzője volt a MicroMax kategóriában Krózser Menyhért a Gokart Országos Bajnokság negyedik fordulóján, Kecskeméten.

Skodára váltanak Botkáék!

Nem csoda, hogy autó cserére adta a fejét a Botka Rally Team. A 2015-ös Mitsubishi-s Európa-bajnoki cím után R5-ös autóra váltott Botka Dávid, de a DS3 nem azt adta, amire a pilóta számított. A csapat garázsába egy SKODA Fabia R5 érkezik és a lelkes gárda még lelkesebb vezetője nagyon bízik az új jövevényben.

Balogh Zozó a hétvége sztárja

A Swift Cup Europe mezőnyének a Salzburgringen folytatódott a 2017-es szezon. A csonka hétvégén Zozó nyerte a futamokat.

Turán: Nem tetszik, de örülünk

Küzdelemmel teli versenyben végül az abszolút 5. helyet szerezte meg a Turán Frigyes – Farnadi Ági kettős az Országos Ralibajnokság 4. fordulóján, a Székesfehérvár Ralin.

Herczig: Értékes eredmény Székesfehérváron

Nagy küzdelemben szerzett ezüstérmet az idei Székesfehérvár Ralin Herczig Norbert és Bacigál Igor.

Botka nem indul Székesfehérváron

Abszolút hatodik helyen fejezte be idei első hazai futamát a Botka Rally Team legénysége. A pilóta nem volt elégedett az autóval és végleg eldöntötte: ezzel a kocsival már nem kíván többet versenyezni. Ez is az egyik oka, hogy nem neveztek a Székesfehérvár Ralira.

Kazár Miklós: Az adrenalin mindent elnyom!

Úgy véli Kazár Miklós, ha az eddigi 25 éves pályafutása során egyetlenegy versenyt sem hagyott ki betegség miatt, akkor ez a hétvégi Fehérvár Ralin sem lehet másként. A Pro Racers versenyzője ugyanis tüdőgyulladással küzd, alig kap az orrán levegőt, így navigátorával, Ferencz Ramónnal abban bíznak, hogy a panaszai enyhülnek a hétvégére. Persze, mindez nem jelenti azt, hogy nem nyújtják majd a maximumot, és ne törekednének a lehető legjobb eredményre.

Velenczei Ádám Fehérváron is dobogóra állna

Egy rövid murvás kitérő után ismét aszfaltversenyre készül az Overdose Racing versenyzőpárosa, Velenczei Ádám és Szedő Csaba a Székesfehérvár Ralin is a dobogós helyeket veszi célba a Hyundai i20 R5-tel.

Sikeres hétvégéje volt a HQ Racingnek Máriapócson

Sikeres hétvégét tudhatnak maguk mögött a HQ Racing pilótái: a ralikrossz bajnokság múlt hétvégi máriapócsi futamán Hangodi Zoltán nyolcadik lett a SuperCars mezőnyében, míg Hangodi Bendegúz a Magyar Kupa értékelésben a 2. helyet szerezte meg.

Aszfalton folytatódik a Rali-ob

A 2017-es Országos Rallybajnokság negyedik versenyének Székesfehérvár és környéke ad otthont. A versenyzők a három héttel korábbi szombathelyi megmérettetés murvás talaja után ismét aszfaltos gyorsaságikon mérik össze a tudásukat.

Hibjánék a lovak közé csapnak

A székesfehérvári pályákon folytatja a csatázást Hibján József és Szurovcsák István a Citroennel. Száraz időt szeretnének, és elégedettek lennének a tavalyi eredményükkel.