Hazai

Nehéz hétvégén állt ismét dobogóra Beni

Minden nehezítő körülmény ellenére is jó eredményekkel zárta a ralikrossz bajnokság greinbachi futamát a HQ Racing két pilótája. Hangodi Bendegúz 2. lett a Magyar Kupában a Hondával, édesapja, Hangodi Zoltán pedig a 10. pozícióban zárt a Supercars mezőnyében a Nissannal.

Tim Gábor: Második hely Oroszlányban

Tim Gábor ebben az évben a MARB Rallye Bajnokságban versenyzik. A négyszeres pályaautós bajnok vanyarci pilóta hamar felvette a ritmust, és a rali versenyeken is az élmezőnybe tartozik már.

Aranyra cserélné az ezüstöt Ausztriában Beni

Újabb állomásához érkezik a hazai ralikrossz bajnokság ezen a hétvégén: a sorozat idei ötödik állomásaként az ausztriai Greinbachba látogat a mezőny. Természetesen ezúttal sem hiányozhat a nevezési listáról a HQ Racing csapata, Hangodi Zoltán a Supercars mezőnyében indul a Nissannal, míg fia, Hangodi Bendegúz a Hondát terelgeti a Magyar Kupában.

Éllovasként érkezik Borbás Kakucsra

A Bánkuti MotorSport versenyzője, Borbás Bálint számára eddig álomszerűen alakul a 2017-es Rallycross Országos Bajnokság, hiszen a legutóbbi, pünkösdi RabócsiRing-i versenyen megszerezte élete első győzelmét, ráadásul az első három fordulót követően vezeti a Suzuki Kupa összesített pontversenyét. Hazai futamára, a KakucsRingre is átmentené eddigi lendületét.

Jánosa: Egy komplex verseny előtt állunk

A Baranya Kupára készülő Jánosa Ákos és Rubóczky Attila kicsit furcsának talál egy-két dolgot az előttük álló versennyel kapcsolatban, de bíznak benne, hogy a kétségeik ellenére jól sül el majd minden.

Gyenge szereplés, de harcban a bajnoki címért Tim Gábor

Idén három rali versenyen indult Tim Gábor, Timár Tamás navigátorával, egy Nissan Sunny GTi volánja mögött. Két versenyen abszolút értékelésben is nyertek, és mindhárom helyszínen elhozták a kategória győzelmet is.

Két dobogó a CEE-n

Nehéz, de eredményes versenyt teljesített az MHH Kart Team a csehországi Chebben megrendezett gokart CEE futamon. Kovács Zsombor Max Seniorban második, míg Krózser Menyhért MicroMaxban harmadik lett.

KIA Lotos Cup: Szlovákiában a magyar lányok

2017.07.14-16-a között került megrendezésre a KIA LOTOS versenysorozat negyedik versenyhétvégéje Szlovákiában.

Dakarosok nyomában – itt a lehetőség, hogy belekóstolj a tereprali világába

A tereprali szerelmeseinek óriási lehetőség, hogy idén először nemcsak nézőként élvezhetik a világkupa-futam izgalmait, hanem aktív részesei is lehetnek.

Drift Matsuri – drift újragondolva...

A 2017. június 15-16-án a máriapócsi RabócsiRingen megtartott Drift Matsuri verseny több volt egy hagyományos drift futamnál. Béres Szabolcs rengeteg meglepetést és sok-sok programot ígért, melyek felülmúlták mindenki elképzeléseit.

Benik Balázs: Jöttem, láttam, majdnem győztem

Második helyen fejezte be a 24. Veszprém Rallye-t a Benik –Rácz páros és ezzel a kicsit elferdített történelmi mondattal is zárhatta volna a nyolc év utáni visszatérését a háromszoros bajnok. Végig küzdöttek és közben végig mosolyogtak! A nagyon erős magyar bajnokság idei legnehezebb futamán alig több, mint 7 másodperccel maradtak le a dobogó legfelső fokáról, de így is bezsebelhették a versenyzőtársak és a szurkolók legnagyobb elismerését: végig taps kísérte a versenyzésüket!

Reális eredmény született Parádsasváron

Vasárnap a szombatival megegyező időrendben, összesen 4 felfutásra volt lehetősége a 34. HE-DO Mátrai Hegyiverseny indulóinak, köztük Turán Frigyesnek is, Parádsasváron. Mivel a hőmérséklet egész nap valamivel magasabb volt, mint szombaton – no meg a versenyzőkben is ott volt az korábbi négy felfutás –, jobb időeredmények születtek már az első hegyre menetel során is.