Győzelem

Carey: Adjunk esélyt Schumachernek

Chase Carey, a Liberty Media egyik első embere feltétlenül lehetőséget adna Mick Schumachernek, hogy kipróbálhassa magát a Formula-1-ben is. Az ifjú pilóta jelenleg az F3-ban versenyez.

Verstappen figyelmeztette riválisait

Bár már negyedik szezonját teljesíti a Formula-1-ben, még mindig csak húszéves. Négy futamgyőzelme ellenére sem érte még el csúcsformáját, ez intő jel a többiek számára, Verstappen még jobb lesz.

Győzelmek a Hondával: Jövőre reális lehet

A Toro Rosso csapatfőnöke úgy véli, a következő szezonban a Red Bull valóban olyan pozícióban lehet, ahol valós esély kínálkozik a futamgyőzelmekre. Ezt a Honda eddigi fejlődésére alapozza.

Villeneuve: Hamilton legyőzhetetlenné válhat

A Német Nagydíj időmérője után teljesen összetört, másnap mégis a maximális 25 pontot verte legnagyobb riválisára. Az 1997-es bajnok szerint ettől Hamilton legyőzhetetlenné válhat.

A Mercedes-főnök nem bízik a győzelemben

Két, eredetileg a Mercedesnek kedvező pályán is a Ferrarik voltak egyértelműen gyorsabbak, Magyarországon sem várnak nagy áttörést Toto Wolffék, mivel a pálya eleve nem kedvez nekik.

Esőben a 14. rajthely nyerő lehet

Egyszer fenn, egyszer lenn. Lewis Hamiltont mindenki sajnálta a szombati technikai hiba után, végül mégis nyert a 14. rajthelyről. Ezt a bravúrt korábban már többen is megcsinálták előtte.

Schumacher ebben is csúcstartó

Michael Schumacher rengeteg rekordot döntött meg aktív pályafutása során, ez igaz a hazai pályán elért győzelmek számára is. Ahogy most áll a dolog, ebben még jó ideig a csúcson is marad.

Ricciardo ellopná Hamilton győzelmét

A Formula-1-es mezőny számára Silverstone a következő állomás. Daniel Ricciardo itt debütált hét esztendővel ezelőtt, most pedig arra készül, hogy ellopja Lewis Hamilton elől a futamgyőzelmet.

Gasly: A Honda jövőre győzni fog

Tavaly ilyenkor még csak szenvedett a japán gyártó, az elmúlt egy évben azonban látványosan előrelépett. A Toro Rosso francia pilótája szerint a Red Bull oldalán a futamgyőzelem is meglesz.

A Honda már a futamgyőzelmekre gondol

Kifogta az újabb nagy halat a japán gyártó, a jelenlegi legjobb három istálló közé számító Red Bull-lal kötött szerződést a következő évekre. A japánok folytatnák a fejlődést, egészen a győzelemig.

Alonso rettegett, hogy megismétlődik Indy

Fernando Alonso saját kitűnő teljesítményének is köszönhetően társaival megnyerte a Le Mans-i 24 órás versenyt. Az utolsó órákban rettentően félt, hogy beüt egy technikai meghibásodás.

A Renault kellemes emlékei Schumacherékről

Tíz év után került vissza a versenynaptárba Franciaország. Különleges helyszín ez a Renault számára, hazai motorral, több zseniális pilóta is nyert futamot, például Schumacher és Prost is.