2024. október 6. vasárnap

Futam

Buemi egy szoftverhiba miatt csattant

Mindenki érthetetlenül szemlélte, ahogy a chilei Santiago E-Prix hajrájában a futamot vezető Sebastien Buemi falnak ment és kiesett. A svájci szerint nem ő, hanem a számítógép hibázott.

Bottasnak már csak egy esélye maradt

A tavalyi szezonzáró megnyerése után Valtteri Bottas nagy reményekkel kezdhette ezt az évadot. Ebből azonban semmi sem lett, egyetlen idei győzelméért harcolhat eddigi utolsó sikere helyszínén.

Ricciardo: Nem tudtam mit tenni Kimiék ellen

Daniel Ricciardo a hatodik rajtkockából indult el Szingapúrban, és ott is végzett a futamon. Az ausztrál előtt Valtteri Bottas és Kimi Raikkönen haladt, akikhez közel került, de előzni nem tudott.

Ricciardo kétfutamos hétvégéket szeretne

Daniel Ricciardo értelmetlennek találja a hétvégi pénteki körözgetéseket: ő egy helyszínen kétszer is szívesen versenyezne, egyik versenyzőtársa viszont épp ellenkező véleményen van az ausztrállal.

Kapjon a győztes 100 pontot?

Terítéken a Formula-1 pontozásának teljes átalakítása. Erről is megoszlanak a vélemények, volt, aki azt javasolta, az utolsó hely is érjen pontot. A Haas csapatfőnöke szerint tizenötig elmehetnek.

Vettel parádés versenyen győzedelmeskedett

Elképesztő izgalmakat hozott az F1-es Brit Nagydíj: Hamilton Raikkönennel ütközve az utolsóról a második helyre zárkózott fel, míg a finn egy büntetést követően lett harmadik.

Brit Nagydíj: Így zajlott a futam

Hetven évvel az első silverstone-i Brit Nagydíj után Lewis Hamilton kezdi meg a pole-pozícióból hazai versenyét, melyen rekordot dönthet. Kövessétek élő közvetítésünkben az eseményeket!

Idegörlő F1-es újraindítások várhatók

Az eddig alkalmazott repülőrajt helyett már az idei évtől állórajttal indíthatják újra az F1-es futamokat. A megoldás izgalmakkal kecsegtet, ám jelentős veszélyeket is rejt magában.

Formula-1-es pályák különleges rekordjai

2018-ban huszonegy futamot rendeznek a száguldó cirkuszban. Gyűjtésünkben egykori és jelenlegi F1-es pályákkal kapcsolatos, érdekes csúcsokkal foglalkozunk.

Hivatalos: többé nem 14:00-kor kezdődnek az F1-es futamok

Megtörtént, amit már lehetett sejteni: hatalmas változás áll be az F1-es futamok hétvégi menetében, a rajtrácslányok után a régóta megszokott kezdési időpont is a múlté.

Az év utolsó versenye körről körre

Véget ér egy újabb szezon a Formula-1-ben: a bajnoki címek már rég eldőltek, de bízunk benne, hogy utoljára még egy eseménydús futamról számolunk be frissülő közvetítésünkben.

Óriási a túljelentkezés az F1-es futamok rendezésére

A Formula-1 új vezetése egészen új látásmódot hozott a száguldó cirkuszba, talán ennek is köszönhető, hogy nagyjából 40 helyszín puhatolózik, hogy a következő években F1-es futamot rendezzen.