DTM

Ne maradj le semmiről a Spanyol Nagydíj hetén!

Barcelonában folytatódik a Formula-1-es szezon, de lesz MotoGP, DTM és WEC is a hétvégén, miközben a Formula-E hét közben zárja az idényét, valamint az Indy 500-on is elindul a program.

DTM: Szoros csatában nyert Rast Spában

Jelentős esély nyílt Nico Müller duplázására a Német Túraautó-bajnokság szezonnyitóján, a címvédő azonban vissza tudta előzni márkatársát a hajrában. Az első öt helyen ismét a domináló Audi végzett.

DTM: Müller nyerte, az Audi dominálta a szezonnyitót

Fölényes győzelmet aratott az Audi és Nico Müller a Német Túraautó-bajnokság idei első futamán Spa-Francorchampsban. A legjobb BMW-s autó mindössze az ötödik lett.

Egy fürdőkádban indult Russell mercedeses karrierje

Érdekes történetet mesélt el a Williams pilótája, aki kis híján a BMW DTM-pilótája lett, csak aztán érkezett egy hívás, miközben épp a szülei házában feküdt a fürdőkádban…

Ne maradj le semmiről a Brit Nagydíjon!

Visszatér az F1, lesz F2, F3, Superbike és DTM is ezen a hétvégén - mutatjuk a teljes programot a tv-közvetítésekkel együtt.

Kubica: Az F1 a csúcs, de a DTM sincs messze

Reálisan látja első túraautós szezonjának esélyeit a 35 éves újonc: a DTM színvonala nagyon magas, nincs messze az F1-től és WRC-től, a tapasztalat nagyon hasznos, a más kategóriákban szerzett rutin pedig nem sokat ér.

Megjött a DTM (másodszor) módosított 2020-as naptára

Jó hír, hogy az előző verzióhoz képest a júliusi 12-i nyitány maradt, de sok egyéb egyezést nem találunk: duplák, új pálya, hét helyett csupán három ország alkotják a tíz fordulót.

Berger nagyon kéri, ne mondjatok le a DTM-ről

A sorozat útját egyengető Gerhard Berger elismeri, hihetetlenül nagy bajba került a DTM jelene és jövője, ám a legnagyobb csapás az lenne, ha a hírek fényében a nézők is elfordulnának a sorozattól. A bajnokság a lelki támogatásotokat kéri.

Kiszáll az Audi a DTM-ből, kétségben a széria sorsa

Lehúzza a rolót a német bajnokság leghűségesebb résztvevője, 2021-től csak a Formula-E-ben lesz gyártóként érintett. Ezzel a BMW egyedüli résztvevőként marad a rajtrácson.

Wickens Zanardi kézi vezérlésű autójával térne vissza

Lassan 20 hónapja, hogy Robert Wickens elszenvedte súlyos sérüléssel járó balesetét az IndyCar poconói futamán. Lábainak mozgása még mindig nem elég jó ahhoz, hogy normál versenyautóba üljön, de van egy ötlete.

Teljesen felforgatta naptárát, júliusi kezdéssel számol a DTM

A legnagyobb autós-motoros nemzetközi sorozatok elmúlt hetekben bejelentett halasztásait figyelve feltűnhetett, hogy a Német Túraautó-bajnokság a járvány dacára nem nyúlt áprilisban startoló versenynaptárához – de csak mostanáig.

Habsburg katonaként segédkezik a válságban

Ezekben a viszontagságos időkben a legtöbb autóversenyző biztonságos helyre vonult, nehogy egy esetleges koronavírus-fertőzés keresztbe tegyen idei szezonjának, Ferdinand Habsburgnak azonban kötelessége a segítségnyújtás.