2024. október 8. kedd

DTM

A BMW és Mercedes miatt törölték a tesztet

A DTM Lausitzringen rendezett, Audi által dominált versenyhétvégéje után a mezőny a pályán maradt volna tesztelni, de a másik két gyártó úgy döntött, nem akarnak részt venni. Törölték a gyakorlást.

DTM: Green komoly pengeváltás után nyert

Jamie Green élete formájában kezdte az évet. Az Audi britje a DTM eddigi négy futamából hármat megnyert, de a legjobban a lausitzringi második versenyen kellett megizzadnia a győzelemért.

DTM: Pole-ban a tegnapi győztes

Jamie Green a lausitzringi DTM-hétvége vasárnapján ott folytatta remeklését, ahol az előzőnap abbahagyta. Az első futamon aratott győzelme után ma, a második versenyen a pole-ból indulhat.

DTM, 1. futam: Négyes Audi siker

Akárcsak három hete, Hockenheimben, most szombaton, a Lausitzringen is taroltak az Audik az aktuális DTM-hétvége első futamán. Ahogy akkor, úgy most is Jamie Green vezette a vonatot.

DTM: Egy másodpercen belül mindenki

Második versenyhétvégéjét teljesíti idén a Német Túraautó-bajnokság mezőnye, amely jelenleg a Lausitzringen vizitál. Az időmérő edzésen a teljes mezőny egy másodpercen belül végzett egymáshoz képest.

Rossi, Amerika, csajok – hétvégi program

Bár túlzás lenne azt állítani, hogy az év legfergetegesebb motorsportos hétvégéje következik, de azért az elkövetkező napokban is láthatunk majd izgalmas versenyeket, csak jó helyen kell őket keresni. Segítünk!

Befejeződött a Hankook gyár bővítésének harmadik üteme

A dél-koreai gumiabroncsgyártó vállalat egyetlen európai üzemében ezzel a fejlesztéssel a gyártókapacitás eléri az évi 19 millió abroncsot, a közvetlen foglalkoztatottak száma pedig a mintegy 950 új dolgozóval már meghaladja a 3300 főt.

Egyelőre nem jön az F1-be Wehrlein

A Mercedes tartalékversenyzője, Pascal Wehrlein, aki már felbukkant a Force Indiánál is, az idei szezonban a Német Túraautó Bajnokságra, a DTM-re fordítja figyelmét.

Összefoglaló: Újra dübörög a DTM

Az elmúlt hétvégén útjára indult a német túraautó-bajnokság (DTM) 2015-ös szezonja: az első forduló az Audi sikerét hozta, hiszen Jamie Green és Mattias Ekström révén mindkét futamot megnyerte az ingolstadti gyártó.

Kormányt cserélt Tomczyk és Al-Attiyah

Kormányt cseréltek a bajnokok: Martin Tomczyk a MINI ALL4 Racing, Nasser Al-Attiyah a BMW M4 DTM volánja mögé ült.

Négy BMW-pilóta az első tízben a DTM szezonnyitóján

A hétvégén elrajtolt a Német Túraautó Bajnokság (DTM) első két futama a németországi Hockenheimringen, ahol szombaton és vasárnap is négy BMW-pilóta végzett az első tízben.

DTM: A legszebb nő és a legszexisebb lányok Hockenheimből

Nemcsak az autókon volt mit nézni a DTM hockenheimi nyitóhétvégéjén, és bizony a férfiszurkolók tekintete könnyedén elkalandozhatott egyéb tájakra is. A vadítóan kacér rajtrácslányok mellett egy igazi szépségkirálynő is jelen volt a rendezvényen.