2024. október 7. hétfő

DTM

A BMW exkluzív limitált szériával ünnepel

2014-es abszolút győzelme után a BMW Motorsport német pilótája, Marco Wittmann a Hockenheimringen megrendezett idei szezonzáró futamon ismét elhódította a Német Túraautó Bajnokság egyéni bajnoki címét, amelyet a BMW M divízió egy exkluzív limitált szériával ünnepel.

DTM: Mortara nyert, de Wittmann a bajnok!

Izgalmas csatában dőlt el a Német Túraautó Bajnokság bajnoki címe 2016-ban - Edoardo Mortara mindent megtett a sikerért, de Marco Wittmann előnye behozhatatlannak bizonyult.

Kirúgta a korábbi DTM-bajnokot az Audi

Szombat estére sajtótájékoztatót hívott össze a DTM legrégebbi tagja, a 17 szezont lehúzó Timo Scheider, hogy közölje: jövőre már nem versenyez a sorozatban.

DTM: Mortara életben tartotta bajnoki esélyeit

Miguel Molina szerzett rajt-cél győzelmet, de nem ő volt a futam sztárja. Sokáig úgy tűnt, már szombaton eldőlhet a bajnoki cím, Edoardo Mortara azonban belendült, és fantasztikus hajrával kapaszkodott a dobogóra.

DTM finálé: Három bajnoki címre tör az Audi

Az Audi Sport azzal az ambiciózus céllal vágott neki a 2016-os DTM idénynek, hogy mindhárom bajnoki cím az övé lesz. A várva várt utolsó forduló a Hockenheimringen október 14. és 16. között ezt a célt válthatja valóra.

Háromezer Mercedes munkatárs és vendég a DTM-en

Több mint 3.000 rajongó szurkolt szeptember 25-én a német túraautó-bajnokságon, vagy ismertebb nevén a DTM-en a Mercedes-Benz csapat versenyzőinek a mogyoródi Hungaroring pályán.

Jövőjéről is tárgyalt a DTM-en Keszthelyi Vivien

Programokkal teletűzdelt, zsúfolt hétvégén van túl Keszthelyi Vivien, az Audi Sport versenyzőakadémiájának egyetlen magyar tagja, aki az elmúlt három napot a Hungaroringen, a német túraautó-bajnokság (DTM) magyarországi versenyhétvégéjén töltötte, ahol megkezdte a tárgyalásokat a 2017-es versenyszezonjáról is.

Ütköztek a bajnokesélyesek, újabb Audi-siker

Már a rajtnál eldőltek a legfontosabb kérdések a DTM második magyar versenyén: Ekström mindenkit lerajtolva nyert, a mögötte összeakadó Wittmann és Mortara közül pedig utóbbi húzta a rövidebbet.

Glock üzent olvasóinknak a 2008-as évzáróról

A BMW versenyzőjeként érkezett ismét Magyarországra Timo Glock, akit exkluzív interjúnkban többek közt a 2008-as szezonzáróról is megkérdeztünk: mit gondol a Hamilton elengedéséről szóló vádakról?

Verstappen legyőzője nem kér az F1-ből

A fiatal versenyző nem is olyan régen legyőzte Max Verstappent, ám ő mégsem kapott lehetőséget a Formula-1-ben – kapott viszont egy olyan esélyt, amelyre jövőjét alapozhatja, és elfeledteti vele a királykategóriát.

Massa a DTM-ben köthet ki?

Amióta bejelentette F1-es visszavonulását a brazil, folyamatosan arról találgatnak, hol versenyezhet a Williams pilótája – a Német Túraautó Bajnokság lehet az egyik legkomolyabb favorit.

Keszthelyi Vivien a DTM magyarországi hétvégéjén is edzéssel kezdett

Annak ellenére, hogy a német túraautó-bajnokság (DTM) magyarországi versenyhétvégéje alatt meglehetősen sok az elfoglaltsága, a szombati napot is edzéssel kezdte Keszthelyi Vivien, az Audi Sport versenyzőakadémiájának egyetlen magyar tagja.