2024. szeptember 19. csütörtök

Bruck

MHH Kart Team: Egy hétvége, három bajnoki cím

Három bajnoki címet szerzett az MHH Kart Team a Közép-Kelet-Európai (CEE) Rotax Max és a magyar bajnokság záró futamán, az ausztriai Bruckban.

Menya első CEE-győzelme

Folytatta jó szereplését az MHH Kart Team, Krózser Menyhért pályafutása első CEE-futamgyőzelmét szerezte, Fodor Géza pedig egy második helyezéssel gazdagodott.

Kovács Zsombor elhozta Bruckból a trófeát

A Livewire Team gokart versenyzője, Kovács Zsombor a hónap legelső hétvégéjén az alsó-ausztriai Bruckban állt rajthoz a Morva Kupán a Kálmán Motorsport segítségével. Eredményei szerint nyíltan kijelenthetjük, hogy megcáfolta a két héttel ezelőtti eseményeket. A továbbiakban Zsombor számol be a hétvégi kihívás részleteiről.

Három Wurz-gyerek a magyar gokartversenyen

A hétvégén Ausztriában rendezett, magyar gokartbajnokságot záró esemény különlegessége volt, hogy az egykori F1-es, Alex Wurz mindhárom fia a nevezők között szerepelt.

Eurofinale 2015 – Ausztria bajnokot keres

Harald Egger és Michael Fiedler 2014 augusztusában a Bruck an der Leitha-i Speedworld pályán hívták életre az első, a 8-13 éves korosztály számára kiírt Európa-bajnoki futamot.